Ferie z łukami w Radzyminie

Zawodnicy ROKiS z powodzeniem wystartowali podczas IV Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Mazowsza, I Memoriale Karola Hibnera. Klub zaprasza wszystkich zainteresowanych na ferie z łucznictwem.

Pierwszy Memoriał Karola Hibnera, który był kwalifikacją do konkursu przebiegł bardzo sprawnie. Poranne strzelania Pań zdominowane zostały przez Justynę Mospinek (Zgierz), która 19 punktami wyprzedziła Iwonę Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa). Katarzyna Kobak zakończyła zawody na 4 miejscu. Wśród kadetek dobry start zaliczyła zawodniczka ROKISU Karolina Borys zajmując 7 miejsce. Dużo lepiej spisali się panowie.

Kategorie seniorów wygrał Konrad Przesmycki, wyprzedzając Macieja Huszcza (Drukarz Warszawa) oraz Roberta Marcinkiewicza. Wspaniałą dyspozycje pokazał najmłodszy zawodnik z Radzymina. Adam Wytrykus startując pierwsze zawody jako junior młodszy zajął drugie miejsce, strzelając swój rekord życiowy. Jan Seller zakończył zawody na 7 pozycji, Damian Kisielewski na 14, Adam Woźnicki w kategorii juniora zajął 11 lokatę.

Wieczorne zmagania drużynowe wygrała drużyna ROKIS, biorąc pod swoje skrzydła kolegę z Ukrainy. W składzie Konrad Przesmycki, Robert Marcinkiewicz i Oleksei Kryvochenko wysokimi wynikami pokonywali kolejnych rywali, by w finale po specjalnej dogrywce zwyciężyć warszawski Drukarz.

Niedzielne strzelania były równie udane, pojedynki indywidualne strzelane często na bardzo wysokim poziomie dały zawodnikom naszego regionu następujące lokaty: Robert Marcinkiewicz 2 miejsce, Konrad Przesmycki 5 miejsce, Adam Wytrykus 2 miejsce, Damian Kisielewski 7 miejsce, Katarzyna Kobak 3 miejsce. Pozostałym zawodnikom nie udało się wejść do ćwierćfinału.

Był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się zawodami kwalifikującymi na Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwami Polski, łuczników czeka miesiąc ciężkiej pracy.

Zapraszamy wszystkich sympatyków łucznictwa chcących zobaczyć jak wygląda łucznictwo sportowe i chcących samemu spróbować się w tej dyscyplinie sportu, na bezpłatne lekcje pod okiem wykwalifikowanych instruktorów DK/KP

1. ferie z łukami??!! hehehe chyba z głupkami!! MAZUR, MAZUR , MAZUR

2. łuki są beznadziejne!! Nie dawajcie ROKISOWI kasy bo to złodzieje i wszystko chowaja sobie do kieszeni. Przesmycki ty lamo!!

3. Ładną etykietę wystawiasz kibicom Mazura.
    Według mnie to nie są zmarnowane pieniądze – dostają kasę, a w zamian są wyniki. Ale trochę Cię rozumiem, w końcu Mazurowi też są potrzebne pieniądze. W każdym razie – apeluję o mniej zawiści :)

4. a gdzie ten mazur? w A klasie? i wyżej jak okręgówka nie zajdzie, najlepiej dawać kasę tym ochlapusom, co w piłkę nie umieją trafić. i tak Was sprzedano za kilka piłek do marcovii.