Kolejne zwycięstwo piłkarzy Huraganu

W 24 kolejce IV Ligi Mazowieckiej ? grupa północ, Huragan Wołomin pokonał Błękitnych Gąbin (3:1). Do przerwy piłkarze schodzili przy wyniku (2:1). Jest to trzecie z rzędu zwycięstwo drużyny, której trenerem jest Andrzej Prawda.

Od kiedy na ławce trenerskiej Huraganu zasiadł Andrzej Prawda, drużyna z Wołomina pozostaje niepokonana. Trzeci mecz pod wodzą trenera, który po przerwie ponownie objął funkcję szkoleniowca Huraganu, przyniósł trzecie zwycięstwo. Piłkarze z Wołomina nadal walczą o awans do III ligi.

Po meczu poprosiliśmy trenera Andrzeja Prawdę o komentarz: ? Mamy bardzo ambitne plany, w związku z tym każdy mecz traktujemy jak mecz pucharowy, gdzie odpada przegrywający. Nakreśliliśmy sobie odważny plan gonienia czołówki i ten mecz był jednym z etapów tego planu. Jest siedem drużyn, które mają podobną zdobycz punktową jak my. Tabela tak się spłaszczyła, że każdy mecz może spowodować bezpowrotną utratę szans na awans do III ligi. Pozornie wydawałoby się, że Błękitni to prosty przeciwnik, ale w przypadku naszej porażki zostalibyśmy przez nich wyprzedzeni. Cieszymy się z tego zwycięstwa, ale myślami już jesteśmy przy kolejnych spotkaniach. – powiedział nam. Po 24 kolejkach na pierwszym miejscu IV Ligi Mazowieckiej ? grupa północ znajduje się drużyna Błękitni Raciąż, która zgromadziła na swoim koncie 50 punktów. Huragan zajmuje siódme miejsce mając na swoim koncie 41 punktów. Wołomińskiemu zespołowi do pierwszego miejsca w grupie brakuje dziewięć punktów.

Opracował: Paweł Choim