Wyszków i Tłuszcz zwycięzcami

Zgodnie z zapowiedziami do rywalizacji w Grupie Zachodniej Akademii Młodego Piłkarza GOOL przystąpiło blisko 230 dzieci z 7 Akademii w wieku od 4 do 12 lat.

Emocje sportowe, loterie fantowe z nagrodami (piłka oraz koszulka z podpisami Mistrzów Polski) i dźwięki piłkarskiej muzyki ? to atmosfera w jakiej rozgrywki toczyły Żaczki, w których wygrali zawodnicy z AMP Stanisławów po zaciętym boju z AMP Zielonka. W tej kategorii organizatorzy wybrali najmłodszego zawodnika ? 5. letniego Matuszów Szymona z AMP Stanisławów. Najlepszą zawodniczką w tej kategorii została Zuzanna Kowalska z AMP Ostrówek. W kategorii Orliki (dzieci pomiędzy 7 a 9 rokiem życia) tu zwycięstwo zapewnili sobie zawodnicy z AMP Tłuszcz, a na drugim miejscu uplasowała się Akademia z Ostrówka. Królem strzelców został Szemraj Szymon strzelając 5 bramek, najlepszy bramkarz ? Mikulski Szymon z AMP Tłuszcz, najlepszy zawodnik ? Jędrasik Przemysław z Akademii w Tłuszczu, w kat. dziewcząt ? Przywoźna Karolina z AMP Wołomin. ? Jestem zadowolony z rozegranego turnieju. Jest on dużą promocją dla regionu, a także dzieci, które mają szansę się wybić i pokazać wśród najlepszych. Nie ma co ukrywać, że najzdolniejsi właśnie pochodzą z małych miejscowości. Wielka Rywalizacja Wschodu z Zachodem okazała się dobrym pomysłem ? cieszymy się, że przyciągnęła tak wielką rzeszę kibiców. Osobiste podziękowania kieruję dla Prezesa SKOK Wołomin ? Mariusza Gazdy za wiarę w to co robimy i nieustanną pomoc podczas organizacji kolejnych wydarzeń ? mówi Jakub Szcześniak, prezes AMP GOOL

Zawodnicy zostali udekorowani medalami a najlepsze drużyny także pucharami. Dla najlepszych były nagrody indywidualne. Nagrodą w jednej z konkurencji był Voucher na zwiedzanie muzeum i stadionu Legii Warszawa z całą rodziną! Organizatorzy dziękują sponsorowi generalnemu ? SKOK Wołomin.