5 przemyśleń nt. „Wywiad z zawodnikami MUKS Zielonka po meczu z Wielką Brytanią

1. Już w środę wylot na Puchar Europy do Norwegii
    Powodzenia

2. Seniorzy MUKS Zielonka wygrali w poprzedni weekend z akademicką drużyną z Wrocławia w sobotę 17:1 i w niedzielę 18:2, a teraz zawodnicy pewnie modlą się by nie przegrać jeszcze wyżej z Norwegami. Chyba jutro o 12 w Gimnazjum w Zielonce szykuje się jakąś niespodzianka… a na you tube jest już link do pierwszego meczu MUKS w Pucharze Europy (na ekranie odlicza się czas do meczu)
    Może jednak sprawią kibicom trochę radości…
    jak np. w zeszłym roku na Mistrzostwach Świata w Hamburgu kadra U19 wygrała Dyvision B niespodziewanie pokonując też gospodarzy… to dopiero była konsternacja… a grało tam chyba aż 6 zawodników MUKS. Zachęcam do kibicowania… i pomyślenia czy nie warto i w Wołominie „zaszczepić” w którejś ze szkół gry w unihokeja… np. w tej nowej na Leśniakowiźnie…

3. MUKS Zielonka dziś zagrał dość dobry mecz z Mistrzem Estonii ubiegłorocznym półfinalistą… niestety przegrana 5:4,a pokonany w sierpniu, w Zielonce holenderski UC Face(grając w innej grupie) przegrał z zespołem norweskim aż 19:3. Jutro o g.19 MUKS gra z jeszcze mocniejszą drużyną Tunet (Oslo)… Na you tube są bardzo dobre transmisje… można sobie powtarzać akcje. Też jak się nie uda obejrzeć na żywo… można obejrzeć później

4. MUKS pierwszy raz w historii grał z tak dobrą drużyną… Niestety od Tunetu było lanie 25:6…ale MUKS Zielonka strzelił Tunetowi bądź co bądź tyle samo goli co w finale pucharu Tunetowi strzelił Slevik ! Bartek Wójcik (z Wołomina)grając 40 minut obronił 30 z 45 strzałów. Dziś MUKS grał o 5 miejsce ze znanym sobie z eliminacji, holenderskim zespołem UC Face OFF. Wygrał 11:4. Bartek grał ostatnią tercję… mecze można wyguglać wpisując EFC 2014 i MUKS Zielonka…