Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku drogowego z miejscowości Ciemne

177-134003

Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku drogowego z miejscowości Ciemne do jakiego doszło 07 lutego 2017r około godziny 14:00 w miejscowości Ciemne przy ulicy Wołomińskiej 217, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Honda Civic i VW Touran, w wyniku którego jedna osoba zmarła a cztery zostały ranne. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

7 lutego 2017r około godziny 14:00 w miejscowości Ciemne przy ul. Wołomińskiej 217 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów Honda Civic i VW Touran. Ustalenia z miejsca zdarzenia wstępnie wskazują, że kierująca samochodem Honda Civic jadąc z miejscowości Wołomin w kierunku miejscowości Radzymin, w miejscowości Ciemne nie dostosowała prędkości do aktualnie panujących warunków atmosferycznych i straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Jadący z przeciwnego kierunku jazdy samochód m-ki VW Touran uderzył w prawy bok Hondy Civic od strony pasażera. Na skutek zderzenia kierująca samochodem Honda kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. Z samochodu m-ki VW Touran kierowca i pasażerowie zostali przewiezieni do szpitali.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn, przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin tel. (22) 60-47-259, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie tel. (22) 776-20-21, (22) 60 47 900.

ts

Komentarze

komentarzy

3 przemyślenia nt. „Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku drogowego z miejscowości Ciemne

  1. Kolejna tragedia na drodze. Śmiertelny wypadek w Gwizdałach
    2017-01-15 10:35:31 Artykuł czytany 8838 razy

    W niedzielny poranek 15 stycznia doszło do wypadku na terenie powiatu węgrowskiego. Na drodze krajowej nr 62 w Gwizdałach pojazd osobowy marki Audi A4 poruszający się w kierunku Łochowa zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust.

    Samochodem poruszały się cztery osoby. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach, a pozostałe trzy osoby były zakleszczone w aucie.

    Lekarz u jednego z pasażerów stwierdził zgon, pozostałe trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali z czego jeden najciężej ranny został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  2. Pomagamy wszystkim kto doznał uszczerbku na zdrowiu , uzyskanie należnego odszkodowania . Andrzej Frontczak tel. 798201032

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.