Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Tłuszczu zmieniły się terminy uiszczania opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Właściciele nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych zobowiązani są do uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi bez wezwania, z góry, kwartalnie w terminach:
- za I kwartał do 20 marca,
- za II kwartał do 20 czerwca,
- za III kwartał do 20 września,
- za IV kwartał do 20 grudnia.
Wpłaty należy wnosić WYŁĄCZNIE na indywidualny numer konta bankowego, który został wygenerowany na podstawie numeru złożonej deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Indywidualny numer konta bankowego przypisany jest do konkretnego właściciela i nieruchomości, zgodnie ze złożoną deklaracją o wysokości opat. Dokonywane wpłaty będą automatycznie ewidencjonowane w systemie informatycznym na indywidualnych subkontach. W związku z powyższym nie należy udostępniać numeru konta bankowego innym osobom, jak również wnosić opłat na swoje konto bankowe za inne osoby.
W przypadku zagubienia ww. informacji należy zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Tłuszczu lub zadzwonić pod numer tel. 29- 777-52-61.
Opłaty można wnosić przez internet lub bez prowizji w każdym oddziale PKO BP S.A. lub wg obowiązujących taryf opłat we wszystkich placówkach pocztowych, bankowych oraz innych instytucjach finansowych.
Więcej informacji z Tłuszcza
Chodnik w Jadwininie i modernizacja drogi w Jaźwiu. Gmina Tłuszcz podpisała umowy na lokalne inwestycje
Szkoła w Kozłach czeka na remont. Gmina Tłuszcz szuka wykonawcy prac
PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania
Tłuszcz wpisuje do budżetu nowe inwestycje. Będą drogi, LED-y, oczyszczalnie i tężnia w Ogródku Jordanowskim
Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów
Sala gimnastyczna w „Baczyńskim” przejdzie dużą modernizację. Powiat pozyskał 300 tys. zł z Mazowsza
Ponad 271 tys. zł dla Gminy Tłuszcz. Środki wesprą drogi i strażaków ochotników
Szkoła i przedszkole w Stryjkach zyskają nowe drzwi ewakuacyjne. Gmina Tłuszcz inwestuje w bezpieczeństwo
Piętnaście lat aktywności, spotkań i pasji. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Tłuszczu świętował jubileusz
