Fundacja Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinie ?Słyszę-Mówię-Czuję? z Wołomina 15. grudnia zakończyła realizację projektu współfinansowanego przez Powiat Wołomiński pod nazwą ?Punkt terapeutyczny słyszę, mówię, czuję – edycja siódma?.
O tym, jak realizacja projektu przebiegała w tym trudnym dla wszystkich czasie piszą szczegółowo w artykule na stronie Fundacji http://www.smc.org.pl/podsumowanie-projektu-punkt-terapeutyczny-edycja-7/
Fundacja zrealizowała kluczowe działania i cele jakie związane były z terapią dzieci i młodzieży z problemami w rozwoju. Przy realizacji projektu bardzo pomocne było doświadczenie i otwartość kadry terapeutycznej jaka od lat współpracuje z Fundacją, zaufanie uczestników oraz współpraca z pracownikami Starostwa i zarządem Powiatu w celu umożliwienia dostosowania działań do sytuacji pandemii, nie przerywając ich realizacji.
Fundacja szybko reagowała na zmieniającą się sytuację, a dzięki temu zapewniła spokój i wsparcie swoim beneficjentom. Dzięki realizacji tego projektu uczestnicy brali udział we wszystkich zaplanowanych wydarzeniach – pomimo pandemii realizowana była terapia, wycieczka, a nawet świąteczne warsztaty gwiazdkowe z udziałem… zdalnego Mikołaja. Podsumowując projekt terapeuci przekazują słowa rodziców dzieci uczestniczących w projekcie – ?Daliście nam odrobinę normalności w tym nienormalnym czasie?.
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Informacje z Mazowsza
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim
Straż Ochrony Kolei ostrzega przed trainsurfingiem
Mazowsze walczy z suszą. Sejmik wspiera gminy w budowie studni i zbiorników retencyjnych
Mazowsze dla gospodarki o obiegu zamkniętym
Zabierz flagę Mazowsza i ruszaj w drogę. Wakacyjna przygoda, która może wygrać tysiące złotych
Jubileusz „Słonecznego” – 20 edycja połączeń Kolei Mazowieckich nad morze
Wianki dla Seniorów w Zielonce
Mazowsze wspiera rozwój społeczności energetycznych – ponad 6,4 mln zł dla gmin
