22 listopada rozgrywane były w Markach Mistrzostwa Marek w koszykówce dziewcząt klas 7-8. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach, która wygrała wszystkie mecze. To potwierdzenie dobrej „koszykarskiej” roboty w „Jedynce”! Drugie miejsce w mistrzostwach zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3, trzecie – Szkoła Podstawowa nr 4, a czwarte – Szkoła Podstawowa nr 2.
Dziękujemy serdecznie panu Michałowi Gołaszewskiemu za zorganizowanie tego turnieju i obsługę sędziowską. Medale ufundowało nasze miasto – piszą organizatorzy
„Jedynka” będzie reprezentowała Marki w eliminacjach rejonowych (Marki, Radzymin, Dąbrówka). Mecze eliminacyjne odbędą się już we czwartek, 24 listopada w Radzyminie. Z tego poziomu można awansować do rozgrywek na szczeblu powiatowym.
Więcej informacji z Marek
Marki – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności i
[...]
0 komentarzy
250 tys. zł dla Marek na remont dachu sali gimnastycznej
Marki otrzymają 250 tys. zł dofinansowania z programu „Mazowsze dla sportu” na remont dachu nad salą gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul.
[...]
0 komentarzy
Marki – Akcja sterylizacja 2026
Program obejmuje bezpłatne zabiegi weterynaryjne z zakresu kastracji oraz znakowania psów i kotów domowych. Poprzez zabieg kastracji (sterylizacji) należy rozumieć pełne chirurgiczne usunięcie
[...]
0 komentarzy
Marki – ogłoszono konkursy na dyrektora przedszkola miejskiego oraz dyrektora szkoły Podstawowej
Ruszyły dwie ważne rekrutacje, ogłoszono konkursy na dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 3 Bajkowy Świat oraz dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.
[...]
0 komentarzy
Marki – Wymiana wodomierzy
Rozpoczęła się wymiana wodomierz. Jest to bezpłatna usługa, dokonywana co pięć lat przez nasze przedsiębiorstwo. Jeśli Państwa nie zastaniemy, zostawimy informację o naszej
[...]
0 komentarzy
