Radzymiński ratusz poinformował, że we wtorek 6 grudnia 2022 r. do radzymińskich składów trafi pierwsza partia węgla przeznaczonego do dystrybucji w gminie Radzymin. Będzie to około 25 ton. Surowiec trafi w pierwszej kolejności do osób, które jako pierwsze złożyły wniosek o zakup preferencyjny do OPS Radzymin.
Pierwsze osoby zostały już poinformowane telefonicznie o procedurze odbioru węgla i lokalizacji składu, do jakiego należy zgłosić się po odbiór surowca.
Wraz z pojawieniem się kolejnych partii węgla, kolejne osoby, będą informowane o możliwości odbioru surowca. Urząd prosimy o cierpliwe oczekiwanie na kontakt, na podany przy składaniu wniosku nr telefonu.
Więcej informacji z Radzymina
Radzymin – AED – małe urządzenie, które może uratować życie
W Gminie Radzymin przybywa ogólnodostępnych defibrylatorów AED, sfinansowanych z budżetu Gminy Radzymin. To ważny element budowania bezpieczeństwa mieszkańców, ponieważ w przypadku nagłego zatrzymania
[...]
0 komentarzy
Radzymin inauguruje Kolarską Triadę Powiatu Wołomińskiego 2026
W niedzielę 21 czerwca 2026 roku w Radzyminie rozpocznie się pierwsza Kolarska Triada Powiatu Wołomińskiego „Szlakiem Bitwy Warszawskiej 1920”. Inauguracyjny etap zostanie rozegrany
[...]
0 komentarzy
Nabór na stanowisko Dyrektora/Dyrektorki Żłobka Gminnego w Radzyminie
Burmistrz Radzymina ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Dyrektora/Dyrektorki Żłobka Gminnego w Radzyminie. Miejsce pracy: Żłobek Gminny, ul. Wincentego Witosa 78, 05-250
[...]
0 komentarzy
Radzymin najlepszą gminą miejsko-wiejską w Polsce!
Radzymin zajął 1. miejsce w Polsce w kategorii gmin miejsko-wiejskich w rankingu Perły Samorządu 2026. Podczas gali rankingu, która odbyła się 15 czerwca
[...]
0 komentarzy
Radzymin – Spełnione marzenie Andrzeja Poczobuta – odwiedził Radzymin!
Spełniło się marzenie Andrzeja Poczobuta, który będąc w kolonii karnej marzył o odwiedzeniu Cmentarza Żołnierzy Polskich Poległych w 1920 roku w Radzyminie Niezwykłe
[...]
0 komentarzy
