Do 24 lutego mieszkańcy Marek składają deklaracje odpadowe, oparte o zużycie wody. – Przypominamy, że NIE robimy tego w Wodociągu Mareckim, ale w urzędzie miasta (Aleja Piłsudskiego 95), wydziale podatków i opłat ratusza (Lisa Kuli 3a) oraz CAF3 (Fabryczna 3) – informuje UM Marki
Pomoc Wodociągu Mareckiego może okazać się jednak niezbędna. Na początku roku rozesłano do mieszkańców informację o ilości zużytej wody w 2022 r. Taki dokument może się jednak gdzieś zawieruszyć.
– Dlatego namawiamy Państwa do wykorzystania Internetowego Biura Obsługi Klienta (IBO). Ma już je prawie 3,9 tys. naszych abonentów. Tam znajdziecie potrzebne dane do złożenia deklaracji. Na dodatek na pewno się nie zawieruszą….
Więcej informacji na temat bezpłatnego IBO (i jak je założyć) znajdziecie Państwo TUTAJ – czytamy na stronie ratusza
Więcej informacji z Marek
Marki – Rekord goni rekord
Po raz pierwszy w naszej historii w ciągu doby wtoczyliśmy do sieci ponad 8,5 tys. m. sześć. Markowej Wody. Po dniach chłodu nadeszła
[...]
0 komentarzy
Marki – MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych
22 czerwca 2026 roku przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Marki uczestniczyli w Ogólnopolskiej Debacie Młodych poświęconej Krajowej Strategii Młodzieżowej, która odbyła się w Warszawie.
[...]
0 komentarzy
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
Marki – Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok…
Podopieczni trenerów Konrada Kucharczyka i Dawida Bułki zajęli ostatnie miejsce w tabeli i rozpoczną rundę jesienną na niższym szczeblu rozgrywkowym. Po wyjazdowym zwycięstwie
[...]
0 komentarzy
