W związku z procesem przygotowania Strategii Rozwoju Miasta Kobyłka do roku 2030 ratusz ponownie zaprasza na warsztat, który odbędzie się w dniu 16 marca 2023 r (czwartek) w godzinach 17-20 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kobyłka (ul. Wołomińska 1).
W trakcie warsztatu zostaną omówione najważniejsze wnioski zawarte w dokumencie Diagnozy do Strategii Rozwoju Miasta Kobyłka do roku 2030 oraz zaczniemy pracę nad wizją naszego Miasta.
Osoby chętne do uczestnictwa w warsztatach proszę o potwierdzenie obecności e-mailowo: biznes@kobylka.pl lub sms pod numer: 888 856 556 do dnia 15 marca 2023 r.
Więcej informacji z Kobyłki
Kobyłka – Zmiany w regulaminie dot. wsparcia sportowców
Zmianie uległ regulamin przyznawania nagród za osiągnięcia sportowe oraz zasad przyznawania stypendiów sportowych. Nowe wytyczne mają na celu większą przejrzystość, sprawiedliwość oraz lepsze
[...]
0 komentarzy
Weekend w Kobyłce
W sobotę miasto wypełni ciepło świątecznego blasku – przed mieszkańcami kiermasz w SP1, który jak co roku połączy mieszkańców wokół przygotowań do świąt.
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Ruszyły prace nad budową publicznego żłobka
Miasto ma już pozwolenie na budowę, plac jest już ogrodzony, zaczęło się przygotowywanie terenu, a w fabryce powstają elementy modułowe. Placówka ma powstać z
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Oddaj elektrośmieci – odbierz świąteczną choineczkę!
Już 13 grudnia 2025 r. w godzinach 10:00–14:00 zapraszamy do udziału w akcji, podczas której każdy mieszkaniec, oddając zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
[...]
0 komentarzy
Uczniowie kobyłkowskich szkół zaprezentowali swoje pomysły na przyszłość miasta
W Urzędzie Miasta Kobyłka odbyło się wyjątkowe spotkanie z udziałem uczniów trzech lokalnych szkół podstawowych. Młodzież w wieku 12–15 lat, biorąca udział w
[...]
0 komentarzy
