W najbliższy czwartek, 13 czerwca o godz. 17.00 MOK zaprasza na program słowno-muzyczny przypominający sylwetkę znakomitej piosenkarki i kompozytorki Anny German. Historia jej kariery i tragicznego wypadku we Włoszech, rekonwalescencji i powrotu do Polski, założenia rodziny, choroby i przedwczesnej śmierci opowiedziana słowem i piosenkami.
W Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Luzyńskiego wystąpią:
- Aurelia Sobczak, aktorka, reżyserka i dziennikarka
- Barbara Droździńska- pochodząca z Kresów Wschodnich wokalistka dysponująca ponad dwuoktawowym głosem.
Koncert zakończy sezon artystyczny 2023/24 w Klubie Seniora Mareckiego Ośrodka Kultury.
Więcej informacji z Marek
Marki – Historyczny wieczorek „z pączkiem”
12 lutego 2026 r. o godzinie 16:00 w Mareckim Ośrodku Kultury odbędzie się wyjątkowe spotkanie dla miłośników lokalnej historii, dobrej rozmowy i miłej
[...]
0 komentarzy
Marki – Aktywny Senior – nowy cykl startuje już 10 lutego!
Aktywny Senior to bezpłatna oferta zajęć ogólnorozwojowych skierowana do mieszkańców Marek w wieku senioralnym. Celem zajęć jest wspieranie zdrowia fizycznego i psychicznego, poprawa
[...]
0 komentarzy
Marki – Akademia Rodzica
W dniu 2026-01-27 w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wpłynęła oferta Fundacji
[...]
0 komentarzy
Bezpłatne zajęcia Zumby z Marecką Kartą Mieszkańca
Od 10 lutego rusza nowa edycja bezpłatnych zajęć Zumba Fitness® dla posiadaczy Mareckiej Karty Mieszkańca. Zajęcia odbywać się będą bez zmian organizacyjnych: termin:
[...]
0 komentarzy
Marki – Bezpłatne warsztaty dla młodzieży
Fundacja Safe Spot, (TU) jesteś bezpieczny zaprasza młodzież w wieku 10-16 lat na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w przestrzeni CAF3 przy ul.
[...]
0 komentarzy

