Zbliża się Narodowe Święto Niepodległości – z tej okazji UM Kobyłka ogłasza konkurs na wiersz o tematyce patriotycznej: „Biało-czerwona Kobyłka”. Jeśli jesteś kreatywny/a,
[...]
W ubiegły piątek Prezes Rady Ministrów zapowiedział, iż urzędy administracji publicznej mają wdrożyć w maksymalnym stopniu tryb zdalnej pracy, przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości
[...]
Wymień elektrośmieci na roślinę lub żarówkę energooszczędną dniach 4- 12 listopada w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów w Zielonce przy ul. Krzywej 18. W
[...]
Masz problem? Nie radzisz sobie z piciem? Szukasz wsparcia i pomocy w przeciwdziałaniu przemocy domowej? Potrzebujesz porady specjalisty? Przyjdź do Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego w Radzyminie. Specjaliści udzielą Ci
[...]
Już wkrótce na ul. Spacerowej w Postoliskach pojawi się próg zwalniający. Jest to najpopularniejsza metoda uspokojenia ruchu oraz zmuszenia kierowców do zachowania bezpiecznej
[...]
Premier Mateusz Morawiecki w swoim rozporządzeniu z dnia 2 listopada br. wprowadził w administracji publicznej pracę zdalną. Oceniając rodzaj świadczonych przez nasz Urząd
[...]
W związku z nowymi przepisami wydanymi przez rząd, a także zaostrzeniem sytuacji epidemiologicznej, zmodyfikowano zasady obsługi klientów w Urzędzie Miasta Marki: co do
[...]
Rządowy projekt ?Pod biało-czerwoną? zakłada sfinansowanie z budżetu państwa zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do
[...]
Rusza budowa centrum przesiadkowego w ciągu ul. Żelaznej i pl. J. Cicheckiego w Wołominie Przebudowany zostanie fragment DW 628, ul. Żelazną, Warszawską, Siedzikówny
[...]
11 miejsce w prestiżowym Rankingu Samorządów ?Rzeczpospolitej? nie pozostawia złudzeń. Wołomin jest w czołówce najdynamiczniej zmieniających się gmin w całej Polsce. Redakcja ?Rzeczpospolita?
[...]
Od wtorku, 3 listopada, obowiązuje rozporządzenie regulujące pracę jednostek samorządu terytorialnego w pandemii. Zawarte w rozporządzeniu zapisy nie zmieniają zasad obsługi interesantów wołomińskiego Urzędu. Urząd
[...]
W najbliższych dniach Wojewoda Mazowiecki planuje poszerzyć bazę łóżkową dla pacjentów z COVID-19 w mazowieckich szpitalach o 3000 miejsc i również baza łóżek
[...]
We wtorek 3 listopada do użytkowania oddany został wyremontowany za kwotę 1,6 mln złotych oddział ratunkowy (SOR), który ma do dyspozycji trzy gabinety
[...]
W najbliższych dniach Wojewoda Mazowiecki planuje poszerzyć bazę łóżkową dla pacjentów z COVID-19 w mazowieckich szpitalach o 3000 miejsc i również baza łóżek respiratorowych
[...]
Zmiany w działaniu Urzędu wynikają z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów
[...]