15 medali Ksw Kyokushin na Heros Cup

W miniony weekend na warszawskim Bemowie odbył się Heros Cup. W zawodach wzięło udział 180 zawodników z Warszawy, Łodzi, Gdańska, Radzymina, Grodziska, Józefowa, Otwocka oraz ze Śląska. Na zakończenie sezonu startowego karatecy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 15 medali.
Puchary i pierwsze miejsca tego dnia wywalczyli: Dorota Brzozowska, Anna Stankiewicz, Gabrysia Majewska, Michał Pazio, Adam Deptuła, Jakub Malinowski oraz Nikodem Gawrysiuk. Srebrne medale wywalczyli: Julia i Dawid Kozera, Weronika Deptuła, Bartek Kazimierczak i Karol Narożniak. Na najniższym stopniu podium stanęli: Marysia Majewska i Igor Gawrysiuk.

Kuba na podium__
Sędzią podczas turnieju była Julia Stępniewska. Mimo braku miejsca na podium bardzo dobre i zacięte pojedynki stoczyli: Miłosz Polak, Maks Rutkowski i Adam Jurko. Wyróżnienie należy się najmłodszym, którzy dzielnie stawili czoła trudnej rywalizacji w mocnym kontakcie oraz reprezentantom dorosłej grupy Masters.

dorośli reprezentanci Klubu_ok
Ostatni start zawodników KSW KYOKUSHIN w sezonie był bardzo udany, a kolejne piętnaście medali bardzo wzbogaciły dorodny kształt z całej rocznej rywalizacji: 6 medali Mistrzostw Europy, 4 medale Mistrzostw Polski oraz blisko 200 medali z ogólnopolskich i mazowieckich turniejów. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl