199 i Ząbki-2 pojadą objazdem

W weekend wykonawca przebudowy ul. Żołnierskiej rozpocznie prace związane z układaniem ostatnich warstw nawierzchni na węźle z ul. Czwartaków. Od piątku, 22 marca ok. godz. 22.00 do końca miesiąca ruch na ul. Żołnierskiej od skrzyżowania z ul. Strażacką do granicy miasta będzie odbywał się wschodnią jezdnią. Również nad skrzyżowaniem z ul. Czwartaków kierowcy pojadą wschodnim wiaduktem. Ulica Czwartaków całkowicie straci połączenie z ul. Żołnierską, nie będzie można wyjechać z ul. Czwartaków na ul. Żołnierską ani skręcić z ul. Żołnierskiej w ul. Czwartaków. Objazd zostanie poprowadzony ulicami I. Paderewskiego ? al. gen. A. Chruściela ?Montera? ? Strażacka.

Zmiana trasy linii Ząbki-2

Informujemy, że w okresie od dnia 25 marca 2019 (poniedziałek) od początku kursowania do dnia 29 marca 2019 r. (piątek) w związku z zamknięciem ul. Czwartaków w Warszawie linia Ząbki-2 zostanie skierowana na trasę objazdową na terenie dzielnicy Rembertów.

W kierunku REMBERTÓW RATUSZ trasa będzie przebiegała ulicami Żołnierską, Strażacką, gen. Chruściela. Dla linii Ząbki-2 przestają funkcjonować przystanki na ul. Paderewskiego tj. Paderewskiego 01, Zawodowa 01 iSzafarzy 01. Uruchamia się dodatkowe przystanki: na żądanie na ul. Strażackiej: Żołnierska 02 i Kordiana 02; na ul. gen. Chruściela przystanek ?Rembertów Ratusz 02– przystanek stały (dla przesiadających się z autobusu na pociąg) Przystanek Rembertów Ratusz 01 przystanek stały pozostaje bez zmian (będzie dedykowany osobom przesiadającym się z pociągu na autobus).

Zmiana trasy linii 199

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ulic Żołnierska / Czwartaków, a tym samym całkowitym zamknięciem dla ruchu kołowego wyjazdu z ulicy Czwartaków na ul. Żołnierską, od dnia 23.03.2019 r. od początku kursowania (linia nocna od nocy 22/23.03.2019 r.) do odwołania linie autobusowe 199 zostaje skierowana na następujące trasę objazdową:

199
tylko w kierunku krańca REMBERTÓW-STRZELNICA:
od skrzyżowania ulic Żołnierska / Czwartaków: Żołnierska ? Strażacka ? łącznica ulicy Strażackiej przebiegająca pod ul. Żołnierską ? Strażacka ? al. Chruściela i dalej swoją trasą podstawową,

i dalej swoją trasą podstawową,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.