Marki – Międzypokoleniowe kolędowanie 2025

Marki - Międzypokoleniowe kolędowanie 2025

W sobotę, 11 stycznia 2025 roku w Centrum Aktywności Fabryczna 3 odbyło się Międzypokoleniowe Kolędowanie. Wydarzenie było zorganizowane z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta Marki oraz Mareckiej Rady Seniorów.

Na scenie wystąpili:

  • zespół Quatro Pajamas oraz Bartłomiej Krauz,
  • Pomocnicy św. Mikołaja ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego (przedstawiciele Rady Rodziców Sp1)
  • Zosia,
  • Pani Małgorzata z córką Zuzanną,
  • Marecka Rada Seniorów wraz z Młodzieżową Radą Miasta Marki.

Dzięki przygotowanym śpiewnikom, uczestnicy mogli kolędować wspólnie z wykonawcami. Piękne wykonania kolęd i pastorałek choć na chwilę przeniosły nas do bożonarodzeniowej atmosfery. Ten magiczny czas umilił  słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów oraz wspólne rozmowy podczas krótkiej przerwy między występami. Podziękowania i noworoczne życzenia w imieniu mareckich seniorów złożyła Pani Barbara Jóśko, Przewodnicząca Mareckiej Rady Seniorów. W roli prowadzących wystąpili Wiktoria i Czarek z Młodzieżowej Rady Miasta Marki.

Więcej informacji z Marek

Marki - Rekord goni rekord

Marki – Rekord goni rekord

Po raz pierwszy w naszej historii w ciągu doby wtoczyliśmy do sieci ponad 8,5 tys. m. sześć. Markowej Wody. Po dniach chłodu nadeszła [...]
0 komentarzy
Marki - MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych

Marki – MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych

22 czerwca 2026 roku przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Marki uczestniczyli w Ogólnopolskiej Debacie Młodych poświęconej Krajowej Strategii Młodzieżowej, która odbyła się w Warszawie. [...]
0 komentarzy
Marki - Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki

Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki

Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny [...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu

Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu

20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle [...]
0 komentarzy
Marki - Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok...

Marki – Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok…

Podopieczni trenerów Konrada Kucharczyka i Dawida Bułki zajęli ostatnie miejsce w tabeli i rozpoczną rundę jesienną na niższym szczeblu rozgrywkowym.  Po wyjazdowym zwycięstwie [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.