W sobotę, 11 stycznia 2025 roku w Centrum Aktywności Fabryczna 3 odbyło się Międzypokoleniowe Kolędowanie. Wydarzenie było zorganizowane z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta Marki oraz Mareckiej Rady Seniorów.
Na scenie wystąpili:
- zespół Quatro Pajamas oraz Bartłomiej Krauz,
- Pomocnicy św. Mikołaja ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego (przedstawiciele Rady Rodziców Sp1)
- Zosia,
- Pani Małgorzata z córką Zuzanną,
- Marecka Rada Seniorów wraz z Młodzieżową Radą Miasta Marki.
Dzięki przygotowanym śpiewnikom, uczestnicy mogli kolędować wspólnie z wykonawcami. Piękne wykonania kolęd i pastorałek choć na chwilę przeniosły nas do bożonarodzeniowej atmosfery. Ten magiczny czas umilił słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów oraz wspólne rozmowy podczas krótkiej przerwy między występami. Podziękowania i noworoczne życzenia w imieniu mareckich seniorów złożyła Pani Barbara Jóśko, Przewodnicząca Mareckiej Rady Seniorów. W roli prowadzących wystąpili Wiktoria i Czarek z Młodzieżowej Rady Miasta Marki.
Więcej informacji z Marek
Marki – Rekord goni rekord
Po raz pierwszy w naszej historii w ciągu doby wtoczyliśmy do sieci ponad 8,5 tys. m. sześć. Markowej Wody. Po dniach chłodu nadeszła
[...]
0 komentarzy
Marki – MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych
22 czerwca 2026 roku przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Marki uczestniczyli w Ogólnopolskiej Debacie Młodych poświęconej Krajowej Strategii Młodzieżowej, która odbyła się w Warszawie.
[...]
0 komentarzy
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
Marki – Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok…
Podopieczni trenerów Konrada Kucharczyka i Dawida Bułki zajęli ostatnie miejsce w tabeli i rozpoczną rundę jesienną na niższym szczeblu rozgrywkowym. Po wyjazdowym zwycięstwie
[...]
0 komentarzy

