UM Kobyłka zaprasza na coroczne sadzenie roślin w kuli pod urzędem – będzie można zasadzić pomidory, paprykę i zioła. Organizator zapewnia rękawiczki, łopatki i inny potrzebny sprzęt, a także kiełbaski z grilla – a przede wszystkim miłe, sąsiedzkie spotkanie.
– Jeśli chcielibyście Państwo dostać od nas sadzonki pomidorów, to poprosimy o przyniesienie innej rośliny w zamian. Zapraszamy – poniedziałek 20 maja o godz. 17.00, parking za Urzędem, ul. Wołomińska 1. – zachęca UM Kobyłka
Więcej informacji z Kobyłki
Kobyłka – Preparat odstraszający dziki
Informujemy o rozmieszczaniu na terenie Miasta dyspenserów z preparatem odstraszającym dziki. Są to małe pojemniki zawieszone na drucianych zawieszkach, umieszczane w miejscach bytowania
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Wasze pomysły wchodzą w życie!
Kultura zaczyna się tam, gdzie mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce. Właśnie dlatego projekt „Kobyłka (od)Nowa – sąsiedzkie projektowanie kultury!” wchodzi w swój
[...]
0 komentarzy
Weekend w Kobyłce / 19-21.06
Czym zajmował się bartnik, a czym kowal? Pokaż dzieciom kawałek historii i odwiedź piknik historyczny. Wybierz się także na parafialny piknik Caritas i
[...]
0 komentarzy
324 tys. zł dla Kobyłki z programów Mazowsza. Pieniądze trafią na PSZOK i remont hali sportowej
Kobyłka otrzyma łącznie 324 tys. zł z kolejnych środków rozdysponowanych przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na dwa zadania: cyfryzację obsługi Punktu
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – 20 czerwca – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – pierwsze ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności
[...]
0 komentarzy

