A w Zielonce Festiwal Rock Live po raz czwarty

Czwarta już edycja festiwalu Rock Live odbędzie się 16 listopada 2013 r. Jak w latach ubiegłych w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce fani mocnej nuty będą mogli obejrzeć i posłuchać muzyków z Zielonki, Kobyłki, Wołomina i Warszawy.

W tegorocznej edycji Festiwalu wystąpi siedem zespołów: Asspirine, From the Basement, Komandos, Leżą Lenie, M.O.R.O.N., Satisfaction i Vecordia. – Zapraszamy nie tylko do dobrej, przyjacielskiej rockowej zabawy, ale przede wszystkim do radosnego odbioru imprezy. Organizatorzy  Rock Live Zielonka oraz muzycy z zaproszonych zespołów zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w corocznym pozytywnym święcie muzyki i emocji w Zielonce. Mamy nadzieję, że wielu z widzów zapragnie rozpocząć rozwijać lub pogłębić swoje talenty. Nie tylko na niwie muzycznej, ale ogólnokulturowej ? mówi Radomir Osiński, jeden z organizatorów, zachęcając do uczestnictwa w koncertach.

Początek imprezy o godz. 16:00. Wstęp wolny. Organizatorem czwartej edycji festiwalu jest Rock Live Team z Radomirem Osińskim na czele. Współorganizatorami są Zielonkowskie Forum Samorządowe i Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce. Patronat medialny sprawują Radio Azyll (www.radioazyll.pl), Radio Polska Live (www.polskalive.pl), Szkoła Realizacji Dźwięku w Warszawie (realizacjadzwieku.edu.pl). Zapraszamy również na stronę Organizatorów Rock Live Zielonka www.facebook.com/rocklivezielonka