Akademia Piłkarska GOOL gromi Huragan

2017.05.06, Ostrówek zdobyty (2)

Derby Wołomina już za nami! Pierwszy raz w historii Akademii Piłkarskiej GOOL i PWKS Huragan Wołomin rozegrały mecz w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. W środowy wieczór (26 kwietnia) reprezentacja Wołomina z rocznika 2007/8 Akademii Piłkarskiej GOOL podejmowała na własnym boisku w Wołominie przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 rywala zza miedzy.
Wydarzenie to zgromadziło rzesze wiernych kibiców wołomińskiej reprezentacji. Od początku meczu podopieczni trenera Koniecznego zagrali wysokim pressingiem na połowie przeciwnika zdobywając bramkę. zespół Huraganu próbował wyprowadzać kontrataki, lecz większość z nich kończyła się na przejęciu piłki przez defensorów AP GOOL. – Jednak nie ustrzegliśmy się potknięcia i Huragan zdobył bramkę po naszym indywidualnym błędzie w kryciu. W pierwszej kwarcie gra była bardzo wyrównana, każdej ze stron udało się zdobyć gola. W drugiej kwarcie swoje pięć minut miał Wiktor Chudy który szybko zdobył hattricka. W ten sposób podcięliśmy skrzydła przeciwnikowi i zaczęła się gra do jednej bramki. W ostatniej części meczu zdominowaliśmy spotkanie do końca i do siatki przeciwnika piłka wpadała jeszcze trzy razy mimo tego, że okazji było więcej. Finalnie spotkanie zakończyło się wynikiem 10-4, a Akademia Piłkarska GOOL Wołomin dopisała kolejne trzy punkty do swojego dorobku. Aktualnie zajmujemy 1 miejsce w tabeli ligowej – opowiadają szkoleniowcy AP GOOL.
W 5. kolejce, która odbyła się
6 maja, AP GOOL udała się do Ostrówka gdzie w pewnym stylu pokonała miejscowy UKS Ostrówek 1:18. Kolejne spotkanie na własnym boisku już 13 maja o godzinie 12:30. Więcej szczegółów na www.ampgool.pl w zakładce Reprezentacja.

AP GOOL Wołomin

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.