Od poniedziałku 25 maja 2020 roku Urząd Miejski w Wołominie wznawia przyjmowanie interesantów. Czynne będzie tylko wejście główne. Odwiedzający są zobowiązani do zasłaniania
[...]
W gminie Wołomin prowadzone są szeroko zakrojone działania mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz pomoc osobom dotkniętym przez skutki epidemii. Od
[...]
Z wejściem w życie przepisów ustawy z dnia 14 maja 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem
[...]
Fundacja Dar Oze jest organizacją pozarządową, która nieodpłatnie pomaga uzyskać dotacje unijne oraz rządowe na ekologiczne inwestycje. 1. DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. ? Energia Plus
[...]
Od poniedziałku (25 maja) w Wydziale Komunikacji w Wołominie oraz w filiach w Radzyminie i Tłuszczu wznawiana zostanie bezpośrednia obsługa klientów (bez konieczności
[...]
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są
[...]
Od czwartku bankowcy będą pracować przy Piłsudskiego 95. W połowie marca Warszawski Bank Spółdzielczy (WBS) zdecydował o zamknięciu filii, która mieści się przy
[...]
Zbliża się termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Płatności należy dokonać do końca maja na indywidualny numer rachunku bankowego, jaki Państwo otrzymali z
[...]
Wznowienie zajęć terapeutycznych dla dzieci. 25 maja w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego wznawia działalność gabinet terapeutyczny i indywidualne zajęcia z logopedii
[...]
Ruszają darmowe zajęcia dla roczników 2012-2016 Akademia Piłkarska Marcovia Marki zaprasza do udziału w nieodpłatnym piłkarskim przedszkolu. Zajęcia, przeznaczone dla dzieci urodzonych w
[...]
Wybitnie uzdolnieni uczniowie i studenci, znajdujący się w trudnej sytuacji rodzinnej lub materialnej mogą skorzystać ze wsparcia Funduszu Stypendialnego Talenty. Wysokość wsparcia to
[...]
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kobyłce poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Działu Sieci Wod-Kan. Zainteresowane osoby PGK prosi o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (cv oraz
[...]
Kolejny sezon miejskiej wypożyczalni rowerów rozpoczęty. Już od wczoraj można bezpłatnie korzystać z miejskich rowerów. Oczywiście pracownicy OKiS-u zadbają o bezpieczeństwo. Każdorazowo po
[...]
Towarzystwo Przyjaciół Zielonki informuje, że nagroda Mutka vel Zielonka za najciekawsze inicjatywy i działania na rzecz Zielonki, przyznawana w dwóch kategoriach: za rok
[...]