Chciał dokonać rozboju – czy wiesz kto to jest?

177-162866

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują mężczyzny, którego zdjęcia publikujemy. Osoba ta 3 sierpnia 2018r w miejscowości Nowe Lipiny usiłowała dokonać rozboju przy użyciu przedmiotu przypominającego broń na ekspedientce sklepu. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym KPP Wołomin, z siedzibą przy ul. Wileńskiej 43A, bądź pod całodobowym numerem tel. 22 776-20-21.

Do zdarzenia doszło 3 sierpnia br., w sklepie w miejscowości Nowe Lipiny przy ul. Szosa Jadowska. Nieznany mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy wszedł do placówki handlowej po czym usiłował dokonać rozboju przy użyciu przedmiotu przypominającego broń na ekspedientce. Do zdarzenia nie doszło z uwagi na postawę ekspedientki, a sprawca zbiegł z terenu sklepu po czym oddalił się rowerem w kierunku skrzyżowania ulic Wileńska z Niepodległości.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, z siedzibą jednostki przy ul. Wileńskiej 43A, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 776-20-21, (22) 604-70-900 lub Wydziałem Kryminalnym KPP Wołomin tel. (22) 60-47-211.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl

Policja gwarantuje anonimowość!

Źródło: KPP Wołomin

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.