Goście Życia – Teresa Urbanowska zaprasza – ks. Dariusz Czupryński, dyrektor Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie oraz Tadeusz Redyk, wiceprezes Wołomińskiego Klubu Biznesu

Już 23 lutego w restauracji Hotelu „U Pietrzaków” w Zielonce odbędzie się kolejny Charytatywny Bal organizowany przez Wołomiński Klub Biznesu. Po raz kolejny dochód z balu zostanie przeznaczony, miedzy innymi, na potrzeby Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie. O działalności Hospicjum, jak też o Balu i jego organizacji oraz o możliwościach wsparcia Hospicjum w programie „Teresa Urbanowska Zaprasza”. W studio „Życia” gościł ks. Dariusz Czupryński, dyrektor Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie oraz Tadeusz Redyk, wiceprezes Wołomińskiego Klubu Biznesu.
Jeśli nie wybierasz się na Bal, a chcesz wesprzeć działalność Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie możesz to zrobić również w innej formie:

Obrazy z Wołomina to część wystawy przygotowanej na 100 urodziny Wołomina, będącej efektem realizacji projektu „Malujemy Wołomin”, który Mazowieckie Forum Biznesu, Nauki i Kultury realizowało od września 2017 do kwietnia 208 roku oraz projektu „Namaluj z nami Wołomin” realizowanego Kwiecień-maj-czerwiec – 2018 roku współfinansowanego przez Gminę Wołomin. Wydarzenia zostały przygotowane przez działąjącą  przy Mazowieckim Forum Biznesu, Nauki i Kultury „Pracownię Artystycznych Wyzwań” (PAW).

Były prezentowane podczas wydarzeń organizowanych przez MFBNiK: w czerwcu 2018 roku na terenie starej elektrowni przy ulicy Daszyńskiego w Wołominie oraz w Pałacu w Chrzęsnem podczas wernisażu w ramach IV Ogólnopolskiego Pleneru Malarsko Fotograficznego „Chrzęsne 2018”. Wystawa towarzyszyła również promocji najnowszego rocznika wołomińskiego w grudniu 2018, która miała miejsce w Miejskiej Bibliotece w Wołominie.

 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.