Horrendalne podwyżki cen za odbiór odpadów w Ząbkach

Na dzisiejszym porannym posiedzeniu Rady Miasta Ząbki,  ustalono cenę za odbiór odpadów segregowanych  na poziomie 68 złotych miesięcznie od gospodarstwa domowego.  Dotychczas cena wynosiła 36 złotych od gospodarstwa domowego miesięcznie.

Pomimo krytycznych opinii mieszkańców obecnych na sesji 18 grudnia radni z Komitetu „Wybieram Ząbki” przy wsparciu jednego z radnych z klubu PiS zdecydowali, że kontynuowany będzie jeden z najbardziej niekorzystnych dla małych gospodarstw domowych. wariantów. Podczas głosowania obecnych było 15 radnych.

Niebawem podwyżki najprawdopodobniej dotkną także inne gminy i miasta  naszego powiatu.

 

Komentarze

komentarzy

2 przemyślenia nt. „Horrendalne podwyżki cen za odbiór odpadów w Ząbkach

  1. https://youtu.be/m6nPNgJHlNE Pasożyty są faktem w Radzie Miasta w Ząbkach. Zobacz puki możesz bo pewnie nie przypuszczasz nawet co radny sobą reprezentują. Zyśk dla Mieszkańca i sprawiedliwość Społeczna !! Skończmy z systemem Pasożytnictwa Prawda i fakty i Oszustwa Radnych Jedno z Nielicznych Miast oszukujące mieszkańców Brak Logicznego Myślenia Urzędników w Ząbkach Bzdury słyszymy !! Atakiem personalnym nie jest żądanie rozliczeń sprawiedliwości społecznej dla Mieszkańców. Film powstał dla celów edukacyjnych Mieszkańców. Jest nowy film na moim kanale. Pasożyty w Radzie Miasta Ząbki o złych zasadach wbrew zdrowemu rozsądkowi polecam. Radni przeciwko Mieszkańcom wbrew zasadą współżycia społecznego. Nie widziałeś jeszcze takiego filmu i zasad bezprawia samorządów.

  2. No i macie PiS pogratulować wyboru teraz będą nas doić by mieć kasę na programy 500+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.