Kobiecy Wieczór z Justyną Sieńczyłło

Justyna Sieńczyłło ? matka, żona, aktorka, ale – przede wszystkim – kobieta. Kobieta utalentowana, spełniona, świadoma, pełna pasji. Tę pasję do życia i ludzi mogliśmy poczuć podczas spotkania, które odbyło się w wołomińskiej bibliotece w ramach ?Kobiecego wieczoru?.

Rozmowę o sile kobiet, marzeniach, kobiecej przyjaźni i miłości poprowadziła dyrektor, Izabela Bochińska. Pani Justyna pokazuje, że chcieć, to móc, a marzenia są po to, aby je spełniać. Dowodem na to jest jej drugi dom, czyli ?Teatr Kamienica?, który stworzyła wspólnie z mężem ? Emilianem Kamińskim. Tę domową atmosferę poczuł każdy, kto chociaż raz miał okazję być na spektaklu w teatrze przy al. Solidarności. Namiastkę teatru mogliśmy poczuć tego wieczoru również i my, podziwiając talent wokalny i aktorski Pani Justyny, która znakomicie interpretowała wykonane utwory. ?Kobiecy wieczór? to również inspirujące rozmowy i spotkania z przedsiębiorczymi, aktywnymi kobietami. W tym roku podziwialiśmy rękodzielnicze cuda Pani Iwony Oleksiuk, która oprócz talentu pisarskiego, wykonuje również piękną biżuterię. Z kolei Małgorzata Skwierczyńska, właścicielka ?Fabryki Królika?, zachwyciła nas kolorowymi pluszakami i dodatkami dla maluchów. Ze swoim aromatycznym stoiskiem, gościły u nas również Panie z wołomińskiej herbaciarni ?Czas na herbatę?. ?Kobiecy wieczór? nie może się odbyć bez mężczyzn; serdecznie dziękujemy Panu wiceburmistrzowi Łukaszowi Markowi za obecność i obdarowanie naszych Pań kwiatami.

To był wyjątkowy wieczór  inspirujący do dalszych działań. Taką energią zawsze obdarza kobiety  burmistrz, Elżbieta Radwan, która swoją pracą pokazuje, że kobiety mają moc.  O podniebienia uczestników, podczas piątkowego wieczoru, zadbały ?Gromulska. Piekarnia & Cukiernia? oraz ?Fuzetea?, a jego dobrym duchem była  Pani Monika Muczyńska-Rzempołuch.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.