Każdy z nas prawdopodobnie ma telefon, którym zrobi zdjęcia dobrej jakości. Wielu z nas ma zwierzęta, które są wdzięcznymi modelami.
Z połączenia tych dwóch faktów narodził się pomysł na konkurs „Portert Pupila”, przygotowany przez Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Wystarczy własnoręczna fotografia psa, kota, chomika lub innego zwierzaka. Na uczestników czekają nagrody – od jury oraz od publiczności. Szczegóły TUTAJ
Więcej informacji z Marek
Marki – Rodzinne Kino Letnie w CAF3
Wakacje w Markach zapowiadają się wyjątkowo filmowo! Centrum Aktywności Fabryczna 3 zaprasza mieszkańców na cykl bezpłatnych seansów w ramach Rodzinnego Kina Letniego. Już
[...]
0 komentarzy
Marki – Wakacyjne warsztaty dla rodziców i opiekunów
Bezpłatne wakacyjne warsztaty dla rodziców i opiekunów dzieci neuroatypowych, posiadających Marecką Kartę Mieszkańca. Warsztaty są również wstępem do udziału w grupie wsparcia dla
[...]
0 komentarzy
Marki – Filmowe czwartki pod gwiazdami
Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne, a mareckie kino letnie jest tego najlepszym dowodem. Czwartkowa tradycja wspólnego oglądania filmów na świeżym
[...]
0 komentarzy
Marki liderem sportu dziecięcego w powiecie. Szkoły z miasta zdominowały klasyfikację klas IV–VI
Marki mają powód do sportowej satysfakcji. W klasyfikacji szkół podstawowych z powiatu wołomińskiego, obejmującej rywalizację dzieci z klas IV–VI, placówki z miasta uzyskały
[...]
0 komentarzy
Marki – Przerwa w dostawie wody
Marecki wodociąg informuje o planowanej przerwie w dostawie wody. Możliwe będą również spadki ciśnienia wody. W czwartek (25 czerwca) dojdzie do przerwy w
[...]
0 komentarzy
Marki – Afront artystyczny
Owszem, będzie trochę niegrzecznie, ale z dobrą muzyką. I dużo znakomitych tekstów, bo wykorzystaliśmy utwory Sławomira Mrożka i Jeana Giraudoux. Zaprezentujemy znane utwory
[...]
0 komentarzy
Marki – Rekord goni rekord
Po raz pierwszy w naszej historii w ciągu doby wtoczyliśmy do sieci ponad 8,5 tys. m. sześć. Markowej Wody. Po dniach chłodu nadeszła
[...]
0 komentarzy
Marki – MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych
22 czerwca 2026 roku przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Marki uczestniczyli w Ogólnopolskiej Debacie Młodych poświęconej Krajowej Strategii Młodzieżowej, która odbyła się w Warszawie.
[...]
0 komentarzy
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
