Do 15 listopada przyjmowane są uwagi do projektu Programu Współpracy na rok 2022
Burmistrz Miasta Marki zaprasza wszystkie działające na terenie Miasta organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Miasta Marki w sprawie przyjęcia ?PROGRAMU WSPÓŁPRACY NA ROK 2022 GMINY MIASTO MARKI Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI ORAZ PODMIOTAMI WYMIENIONYMI W ART. 3 UST. 3 USTAWY O DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO I O WOLONTARIACIE.?
Treść projektu uchwały, załącznik do uchwały, uzasadnienie projektu uchwały i formularz do zgłaszania uwag znajdują się w załączeniu oraz są dostępne bezpośrednio w Centrum Aktywności Fabryczna 3 (CAF3) i na stronie https://marki.engo.org.pl/aktualnosci.
Konsultacje odbywać się będą do 15 listopada 2021 roku.
Wypełniony formularz należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 listopada 2021 roku do kancelarii Urzędu Miasta Marki, Al. Marsz. J. Piłsudskiego 95 (pokój nr 13) lub przesłać na adres poczty elektronicznej: promocja@marki.pl.
Uwagi i wnioski mogą być wnoszone przez osoby uprawnione do reprezentacji organizacji, w tym także ich pełnomocników. Do uwag i wniosków należy dołączyć oświadczenie o uprawnieniu do reprezentowania organizacji pozarządowej.
Uwagi i wnioski mogą być także zgłaszane podczas spotkania Pełnomocnika Burmistrza z organizacjami pozarządowymi w dniu 4 listopada 2021 r. o godz. 18.00 w CAF3.
Za termin złożenia uwag i wniosków uznaje się datę ich wpływu do kancelarii Urzędu Miasta Marki lub wpływu pocztą elektroniczną nadesłanych propozycji.
Uwagi i wnioski złożone po terminie oraz niespełniające wymogów formalnych pozostawia się bez rozpatrzenia i bez wzywania do ich uzupełnienia.
Więcej informacji z Marek
Historyczna umowa podpisana. Marecki „czteropak” zmieni układ komunikacyjny miasta
W czwartek rusza przebudowane skrzyżowanie Fabrycznej i al. Piłsudskiego w Markach
Pięć ofert na rozbudowę Alei Piłsudskiego w Markach – wszystkie powyżej budżetu miasta
Marki gospodarzem wojewódzkiej rywalizacji. Ruszyły III Mazowieckie Mistrzostwa Szkół w Rummikub
Marki – Konsultacje społeczne projektu Planu Ogólnego
Marki – Okresowa wymiana wodomierzy
Gość Życia – Teresa Urbanowska zaprasza – Jacek Orych, Burmistrz Marek
Marki – II Marecka Gala Sportu
Marki – Porażka Marcovii z Oskarem Przysucha
