KPR ROKiS Radzymin – Mistrzem Mazowsza w kategorii Młodziczek

mistrz mazowsza

KPR ROKiS Radzymin zakończył rozgrywki piłki ręcznej w lidze województwa mazowieckiego zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Młodziczek oraz awans do rozgrywek szczebla centralnego.

Młodziczki z  klubu KPR ROKiS Radzymin, prowadzone przez trenerki: Agnieszkę Wardakowską, Ewę Filipek i Monikę Sawicką, w tym sezonie zagrały na bardzo wysokim poziomie pokonując swoje przeciwniczki i zdobywając w tej kategorii  pierwsze miejsce oraz awans do rozgrywek szczebla centralnego.

– Sukces naszych zawodniczek to nie przypadek. W tym sezonie dziewczęta rozegrały 20 meczy, z których 19 wygrały. To ich wysiłek, systematyczna i ciężka praca na treningach oraz zaangażowanie trenerek i wsparcie rodziców, którzy towarzyszyli nam w każdym meczu. A to dopiero początek naszej sportowej przygody, bo mamy nadzieję godnie reprezentować Mazowsze w rozgrywkach ogólnopolskich – mówi Agnieszka Wardakowska, jedna z trenerek zwycięskiego zespołu

W sobotę, 7 kwietnia 2018r. zawodniczki KPR ROKiS Radzymin zostały nagrodzone pucharem przez pana Grzegorza Gutkowskiego, prezesa Warszawsko – Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej za zdobycie pierwszej lokaty w lidze wojewódzkiej.

Już niebawem, pod koniec kwietnia drużyna rozpocznie zmagania o  Puchar ZPRP Młodziczek.

tabela

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.