Linie 112, 145 i 345 ZTM zmieniły trasy.

Komunikacja miejska w Święta, Nowy Rok i Trzech Króli

W związku z zamknięciem ul. Kondratowicza i rozpoczęciem prac przy II linii metra na Bródnie linie 112, 145 i 345 obsługujące Ząbki mają zmienione trasy

Od poniedziałku (4 marca br.) linia 345 zamiast do pętli Bródno Podgrodzie pojedzie do Dworca Wileńskiego. Jest to długo oczekiwana zmian przez naszych mieszkańców.

Część kursów 345 jadących z Ząbek, oznaczonych w rozkładzie literką ?g,? zakończy bieg na przystanku Dw. Wileński 01 na ul. Targowej (przy budynku Poczty), pozostałe kursy linii 345 zakończą bieg na ul. Wileńskiej na przystanku Dw. Wileński 11.
UWAGA: Ponieważ rozkład jazdy był tworzony jeszcze w 2018 roku, przed zakończeniem budowy ul. Powstańców, na chwilę obecną w rozkładzie nie jest uwzględnione istnienie przystanku  Maczka 01 na ul. Powstańców, tylko przystanek Maczka 03 na ul. Maczka.  Prosimy korzystać z przystanku Maczka 03 do czasu wprowadzenia korekty rozkładu. 

W kierunku Ząbek wszystkie kursy linii 345 będą odjeżdżać z przystanku Dw. Wileński 04 zlokalizowanym na Al. Solidarności (rejon wejścia na dworzec kolejowy).

Proszę kliknąć na zdjęcie, aby je powiększyć

Autobus 112 jeździ obecnie Trasą Toruńską do Łabiszyńskiej.  następnie ulicami Łojewską, Chodecką i Matki Teresy z Kalkuty do św. Wincentego.

Autobus 145 ma wytyczony objazd wytyczony ulicami: Bartniczą, Wyszogrodzką, Chodecką i  Matki Teresy z Kalkuty do św. Wincentego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.