Jeśli chcesz spędzić czas ze swoją pociechą podczas kreatywnych warsztatów, zapraszamy do Centrum Aktywności Fabryczna 3. Nauczymy Was jak zrobić przedmioty i zwierzęta z balonów, czy też zapachowe mydełka. Specjalnie dla Was otworzymy manufakturę czekolady, studio charakteryzacji i tańca oraz warsztaty krawieckie. – zachęca CAF3
Warsztaty wykorzystują Wasze zdolności manualne, pobudzają kreatywne myślenie uczestników oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną. A to wszystko w ciepłej i sympatycznej atmosferze.
My ze swojej strony zapewnimy ciekawe, różnorodne tematy warsztatów, angażujące zabawy i wykwalifikowanych prowadzących. Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach.
Zajęcia w lutym:
- warsztaty szycia – 9 lutego (piątek), godz. 17:00 – 19:30
- warsztaty kreatywne – 24 lutego (sobota), godz. 10:00 – 12:30
Na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod nr 22 129 11 83 lub osobiście w CAF3, ul. Fabryczna 3.
Warsztaty finansowane są z budżetu miasta Marki.
Więcej informacji z Marek
Magazyn kryzysowy w Markach. Nowe zaplecze dla ochrony ludności i obrony cywilnej
W odpowiedzi na rosnące zagrożenia związane zarówno z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi, jak i sytuacją geopolityczną wschodniej granicy, władze Marek podjęły decyzję o utworzeniu
[...]
0 komentarzy
Marki – Zamknięcie parkingu obok urzędu miasta
W związku z przygotowaniami do Mareckiego Jarmarku Świątecznego jesteśmy zmuszeni zamknąć część parkingu obok ratusza. Dojdzie do tego w czwartek wieczorem (4 grudnia)
[...]
0 komentarzy
Marki – Zbiórka dla schroniska na Jarmarku Świątecznym
W najbliższy weekend, 6 i 7 grudnia, w godzinach 14:00-20:00, podczas Jarmarku Świątecznego w Markach odbędzie się zbiórka darów dla psów i kotów
[...]
0 komentarzy
Marki – Powiedz o tym komuś
10 grudnia 2025 r. w godz. 9:00 -16:00 w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym odbędzie się konferencja zatytułowana „Powiedz o tym komuś. 35 lat wsparcia.
[...]
0 komentarzy
Marki – Zjazd linowy i ścieżka sprawnościowa
Kilka lat temu mieszkańcy Marek zdecydowali o wybudowaniu strefy relaksu-ogrodu zmysłów. Była ta inicjatywa z Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Obszar przeznaczony pod rekreację powiększy
[...]
0 komentarzy
