W minioną sobotę na na boisku do sitakówki plażowej przy ulicy Zakątek na tyłach Kwitnącego Osiedla odbył się „Amatorski Turniej Siatkówki plażowej o puchar Prezesa MSG”. Sportowe emocje, zacięta rywalizacja i dobra zabawa.
Do rywalizacji stanęło 15 drużyn, którym nie straszna była niekorzystna sobotnia aura. W przyjacielskiej atmosferze udało się rozegrać wszystkie mecze turnieju nie zważając na padający deszcz, który dodawał kolorytu zmaganiom. Zwycięzcami turnieju została Ekipa, która w wielkim finale pokonała drużynę Oldbojów 2:0. Trzecie miejsce wywalczył duet Adi-Maro pokonując zespół o wyszukanej nazwie Przemek i Maciek.
Wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha
Więcej informacji z Marek
Marki – Wakacyjne warsztaty dla rodziców i opiekunów
Bezpłatne wakacyjne warsztaty dla rodziców i opiekunów dzieci neuroatypowych, posiadających Marecką Kartę Mieszkańca. Warsztaty są również wstępem do udziału w grupie wsparcia dla
[...]
0 komentarzy
Marki – Filmowe czwartki pod gwiazdami
Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne, a mareckie kino letnie jest tego najlepszym dowodem. Czwartkowa tradycja wspólnego oglądania filmów na świeżym
[...]
0 komentarzy
Marki liderem sportu dziecięcego w powiecie. Szkoły z miasta zdominowały klasyfikację klas IV–VI
Marki mają powód do sportowej satysfakcji. W klasyfikacji szkół podstawowych z powiatu wołomińskiego, obejmującej rywalizację dzieci z klas IV–VI, placówki z miasta uzyskały
[...]
0 komentarzy
Marki – Przerwa w dostawie wody
Marecki wodociąg informuje o planowanej przerwie w dostawie wody. Możliwe będą również spadki ciśnienia wody. W czwartek (25 czerwca) dojdzie do przerwy w
[...]
0 komentarzy
Marki – Afront artystyczny
Owszem, będzie trochę niegrzecznie, ale z dobrą muzyką. I dużo znakomitych tekstów, bo wykorzystaliśmy utwory Sławomira Mrożka i Jeana Giraudoux. Zaprezentujemy znane utwory
[...]
0 komentarzy
