Celem programu jest zwiększanie świadomości na temat prawidłowego zagospodarowania zużytych opon oraz promowanie recyklingu i działań proekologicznych. Zużyte opony mogą stać się cennym surowcem do produkcji nowych materiałów i produktów.
Zużyte opony można oddawać do PSZOK-u.
W ramach obowiązujących zasad przyjmujemy do 4 opon dziennie od gospodarstwa domowego. Opony można również wystawiać podczas zbiórki odpadów wielkogabarytowych zgodnie z harmonogramem obowiązującym na terenie gminy. – informuje ratusz
Twórcą i organizatorem programu jest Centrum Utylizacji Opon Organizacja Odzysku S.A.
Więcej informacji o programie można znaleźć na stronach:
Więcej informacji z Ząbek
Na terenie Ząbek realizowany jest Projekt „Fruwaj z Orłami”
Dzięki zawarciu porozumienia pomiędzy Burmistrzem Miasta Ząbki Małgorzatą Zyśk a Klubem Białe Orły na terenie Ząbek realizowany jest Projekt „Fruwaj z Orłami”, w
[...]
0 komentarzy
Ząbki – Niech niepotrzebne przedmioty przestaną zbierać kurz!
Wyprzedaż Garażowa w Ząbkach to świetna okazja, aby przewietrzyć szafy, zrobić porządki i jednocześnie sprzedać przedmioty, które mogą sprawić radość komuś innemu –
[...]
0 komentarzy
KS Siatkarz Ząbki otwiera zgłoszenia do Akademii Siatkarza na sezon 2026/2027!
Nowy sezon treningowy rozpocznie się we wrześniu. Po analizie zgłoszeń klub będzie kontaktował się z rodzicami w sprawie dalszych informacji, dostępnych miejsc, zasad
[...]
0 komentarzy
„Polska na ludowo” w SP3
Rodzinny Festyn 2026 w Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkach przeszedł już do historii, ale jego atmosfera jeszcze długo będzie wspominana przez szkolną
[...]
0 komentarzy
Oferta pracy w UM w Ząbkach
Burmistrz Miasta Ząbki ogłasza nabór na stanowisko: główny specjalista w Referacie Inwestycji. Szczegóły dotyczące stanowiska, wymagań oraz terminu składania dokumentów znajdziesz tutaj: https://bip.zabki.pl/burmistrz-miasta-zabki-oglasza-nabor-24#cnt
[...]
0 komentarzy

