Mieszkańcy Ząbek zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Tegoroczny Finał odbywał się na terenie Publicznego Przedszkola nr 3 SKRZAT i rozpoczął się o godzinie 12:00. Natomiast sama kwesta  na ząbkowskich ulicach trwała już od samego rana. Wolontariuszy z puszkami można było spotkać w najbardziej uczęszczanych miejscach.

Ząbkowski Finał, pieczołowicie przygotowany przez Stowarzyszenie SZTAB ZĄBKI, był pełen gwiazd i atrakcji dla każdego. Swoje artystyczne pokazy zaprezentowały przedszkolaki z czterech ząbkowskich przedszkoli, były to najwspanialsze występy tego dnia. Na scenie można było również podziwiać wspaniały występ grupy baletowej prowadzonej przy ząbkowskiej Klubokawiarni Nad Przystanią.

Nie zabrakło także Ząbkowskiej Orkiestry Dętej, która jak co roku, przygotowała wspaniałe show. Odbył się niezwykle emocjonalny i pouczający pokaz ratownictwa medycznego przeprowadzony przez Fundację Ratownictwo Motocyklowe Polska oraz strażaków z OSP w Ząbkach.

Energetyczny i pasjonujący występ DJ WIKI ? najstarszej DJ?ki w Polsce podgrzał i tak pełną pozytywnej energii i gorącą atmosferę. Dla zebranych zaśpiewał  Martin Fitch, który reprezentował Polskę na 55. Konkursie Piosenki Eurowizji. Finał uświetnił swoim występem przedstawiciel młodego pokolenia Alan Cyprysiak. W roli gwiazdy wieczoru wystąpił Bartek Wrona wraz z zespołem. Wszystkie występy były wielką gratką dla każdego melomana.

Wydarzenie zakończyło się o godzinie 20:00 tradycyjnym już Światełkiem Do Nieba ? barwnym pokazem sztucznych ogni, który był znakiem dla całego świata, że Ząbki grają z WOŚP Do Końca Świata i o Jeden Dzień Dłużej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.