Mistrzostwa Polski OCR 2018

zawody OCR w Ząbkach 1

Niezapomniane emocje, rywalizacja z najlepszymi zawodnikami i przeszkody na najwyższym poziomie. Już w dniach 24-26 sierpnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach odbędą się otwarte Mistrzostwa Polski OCR – OCR Polish Championships

Ta największa impreza OCR w Polsce adresowana jest  zarówno do zawodowych biegaczy, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biegami z przeszkodami, albo po prostu chcą się dobrze bawić!
Każdy może wziąć udział bez obowiązku kwalifikacji na innych biegach. W piątek 24 sierpnia  zawodnicy wystartują na dystansie trzech kilometrów  oraz będą mieli możliwość wzięcia udziałów w challenge, który na trasie jednego kilometra wyłoni najlepszego zawodnika OCR. W sobotę 25 sierpnia  bieg będzie liczył 15kilometrów, a w niedziele wystartuje TEAM, gdzie uczestnicy startują w drużynie trzyosobowej. Każdy z zawodników w TEAM jest odpowiedzialny za inną dziedzinę – szybkość, technika, siła. W ostatni dzień zawodów przewidziany jest również bieg dla dzieci, juniorów oraz 7-kilometrowa fala open . Wszystkie trasy są naszpikowane oryginalnymi i wymagającymi przeszkodami, które elita i age muszą pokonywać samodzielnie, a fale open mogą działać zespołowo, wzajemnie sobie pomagając.
W zawodach wezmą udział najlepsi zawodnicy tej dyscypliny  z Polski, jak i zagranicy! Gościem specjalnym, który wystartuje na wszystkich dostępnych dystansach będzie Jonathan Albon – wielokrotny mistrz świata OCR. Wystartują również znani mieszkańcy Ząbek -Wojtek Sobierajski- drużynowy wicemistrza świata OCR oraz Bolek Sobierajski- wicemistrz Europy w swojej kategorii wiekowej . Na starcie pojawi się też Małgorzata Szaruga- mistrzyni świata na 15km w kategorii 25-29, Kuba Zawistowski- wicemistrz Europy w kategorii 25-29, Patrycja Bereznowska, mistrzyni Świata i Europy w biegach 24-godzinnych  i wielu innych utalentowanych sportowców.
OCR Polish Championships są zawodami wchodzącymi w skład OCR League Poland, dzięki której można uzyskać kwalifikację na Mistrzostwa Świata – OCR World Championships 2018 w Londynie! Czołówka Zawodników z największą ilością punktów w rankingu OCR League Poland, zarówno w kategoriach wiekowych, jak i Elite, otrzyma awans na OCR WC! Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Londynie, Uczestnicy mogą uzyskać również na OCR Polish Championships w Ząbkach – OCRA Poland jest oficjalnym partnerem OCR World Championships. Ale to nie koniec! Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, nawet do 2000 zł za pierwsze miejsce!
Aby wziąć udział w OCR Polish Championships należy zarejestrować się na stronie na www.ocrapoland.pl. Bilety są dostępne na www.ocrapoland.pl

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.