MUKS Zielonka ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski Dzieci

Najmłodsza drużyna MUKS Zielonka zajęła II miejsce i wywalczyła srebrny medal w Ogólnopolskich Mistrzostwach Dzieci w unihokeju. Zawody zostały rozgrywane w dn. 15 ? 16.06.2019 w Łochowie.

W kategorii chłopcy rocznik 2009 i młodsi wystartowało 14 drużyn z całej Polski. W fazie grupowej MUKS ZIELONKA pokonał drużyny z Płoskini i Zielonej Góry, a uległ tylko drużynie z Nowego Targu.
W play ? off-ach zawodnicy z Zielonki pokonali Trzebinię, Kołaczkowo oraz Poznań i dopiero w finale ponownie ulegli drużynie z Nowego Targu.

Do najlepszej ?szóstki? Turnieju zostało wybranych dwóch zawodników MUKS ZIELONKA: Krzysztof Skonieczny i Jan Malach.

W ?srebrnej drużynie? wystąpili: Wojciech Skonieczny, Krzysztof Skonieczny Wiktor Przebieracz, Jan Malach, Mateusz Matysiak, Szymon Olejarz. Trener Robert Deska.

Źródło: UM Zielonka