Najpiękniejsza z pięknych wybrana

mały-DDC_5851-1-gazeta-752Q100

Wnętrza Hotelu Gregory, widownia wypełniona do ostatniego miejsca, siedem pięknych kobiet, a wśród nich ta jedyna – 19-letnia Gabriela Kozula – Miss Miasta Kobyłka 2018.

– Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogłam być częścią tak pięknego wydarzenia. Gratuluję organizatorom i wszystkim uczestniczkom. Każda z nas zasłużyła na koronę – podsumowała wydarzenie Gabriela Kozula, Miss Miasta Kobyłka 2018.

2018-03-14_124824

Decyzją jury tytuł Pierwszej Wicemiss Miasta Kobyłka 2018 uzyskała Sylwia Kur, tytuł Drugiej Wicemiss zdobyła Katarzyna Jarząbek, a głosami widzów Miss Publiczności została wybrana Martyna Kurowska.
Swoją miss wybrali także fotoreporterzy. Tytuł Miss Foto przyznany przez reporterów tygodnika Życie Powiatu na Mazowszu, Aleksandrę Olczyk i Jarosława Marka Komorowskiego, którzy towarzyszyli dziewczynom także podczas prób i za kulisami, otrzymała Katarzyna Jarząbek.

– Na ten wieczór czekaliśmy wszyscy – dziewczyny, sponsorzy, pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce i mieszkańcy miasta – mówi Agnieszka Nemska, dyrektor MOK w Kobyłce. Nasze finalistki ciężko pracowały na swój sukces. To co publiczność mogła zobaczyć na scenie, jest efektem ich ogromnego wysiłku i wielogodzinnych prób. To był piękny wieczór, pełen wzruszeń i radości. Gratuluję wszystkim wspaniałym dziewczynom, które wzięły udział w wyborach Miss Miasta Kobyłka 2018. Dla mnie one wszystkie wygrały – dodaje inicjatorka i współorganizatorka wyborów.

W walce o tytuł najpiękniejszej wzięło udział łącznie siedem kandydatek, które zaprezentowały się przed jury i publicznością w czterech odsłonach: sukniach ślubnych zaprojektowanych przez Julia Gastoł Atelier, strojach kąpielowych, które zapewniła Blanka Gankowska, właścicielka Madame Salon Bra-fittingu, koszulkach organizatorów z napisem „Miss Miasta Kobyłka 2018” i spódnicach marki Lattore oraz w sukienkach marki Lattore. Makijaż na Galę Finałową wykonały makijażystki z LiqRise Day Spa z Kobyłki, a o piękne uczesania finalistek zadbał Salon QueenSpa z Wołomina.

– Jesteśmy zaszczycone zaproszeniem i możliwością wzięcia udziału w przygotowaniach do tak wspaniałego wydarzenia! Wiemy, że piękna bielizna i piękne dziewczyny to wyjątkowe połączenie, dlatego też ubrałyśmy je w najmodniejsze w tym sezonie kostiumy kąpielowe firmy Lorin – mówi Blanka Gankowska, właścicielka Salonu Bra-fittingu Madame.

W gronie jury znaleźli się Łukasz Płaczek – przewodniczący jury, pomysłodawca i organizator wielu konkursów piękności oraz pokazów mody na Mazowszu, Agnieszka Nemska – sekretarz jury, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce, Diana Pieńkowska- właścicielka Instytutu Zdrowia i Urody LiqRise Day Spa w Kobyłce, Elena Sztochaj – Brand Manager marki odzieżowej Lattore, Karolina Bogatko – modelka i pierwszy choreograf Angeliki Lipy, zwyciężczyni ogólnoświatowego konkursu The Look Of The Year, Hanna Gumowska – finalistka Miss Polonia 2017 oraz Pierwsza Wicemiss Ziemi Otwockiej 2017 oraz Mariusz Ochociński – aktor znany m.in. z takich seriali jak „Na Wspólnej” i „Pakt”. Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwała, Dorota Kurek-Zielińska, radca prawny.
Galę Finałową wyborów Miss Miasta Kobyłka 2018 prowadził Michał Niemiec, doświadczony prezenter telewizyjny, który ma w swoim dorobku także prowadzenie tak prestiżowych konkursów piękności jak „Foto Models Poland” oraz „Queen of Poland”

– Poprowadzenie Gali Finałowej pierwszej edycji konkursu Miss Miasta Kobyłka było dla mnie przyjemnością. Impreza zorganizowana na wysokim poziomie. Finalistki, artyści i wspaniała atmosfera na widowni sprawiły, że to wydarzenie miało swój wyjątkowy klimat i mam nadzieję stanie się cykliczną imprezą w mieście Kobyłka – podsumował sobotnie wydarzenie Michał Niemiec.

W przerwach między konkurencjami publiczność mogła posłuchać światowych przebojów muzyki rozrywkowej w wykonaniu Aleksandry Kosiorek, aktorki i wokalistki, która na co dzień prowadzi zajęcia aktorskie w MOK Kobyłka, a gwiazdą wieczoru był znany aktor Cezary Pazura, którego występ kabaretowy uświetnił ten niezapomniany wieczór.
Agnieszka Nemska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce, zapewniła nas, że wybory będą kontynuowane także w kolejnych latach.

– Wybory Miss Miasta Kobyłka 2018 to pierwsze takie wydarzenie w powiecie wołomińskim. Nie liczyłam na tak ogromny sukces tej imprezy. Wiele osób podchodziło sceptycznie do naszego pomysłu, ale udało się i dziś możemy być dumni z naszych dziewczyn. Pozyskaliśmy wspaniałych sponsorów którym pragnę serdecznie podziękować za wsparcie i zaangażowanie. Dziękuję Robertowi Roguskiemu, burmistrzowi Miasta Kobyłka, który ufundował nagrodę główną oraz pracownikom MOK-u – bez nich nie byłoby tego sukcesu. Zapraszamy wszystkich już za rok na kolejną edycję – mówi Agnieszka Nemska.

Relacja i zdjęcia: Aleksandra Olczyk
Współpraca: Izabela Wójcik, Mateusz Doliński i Damian Grabowski, Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.