Ostatnia szansa na wygranie kamery

Do 20 września Wodociąg Marecki czeka na zgłoszenia w konkursie filmowym pn. ?W poszukiwaniu Źródełka Markowej Wody?. Można wygrać nie tylko kamerę GO PRO, ale i wziąć udział w filmie promocyjnym.

Nie ma graniczeń wiekowych, dlatego każdy, kto posiada telefon lub aparat fotograficzny z możliwością nagrywania, może spróbować swoich sił. Wystarczy w interesujący sposób pokazać korzyści płynące z picia wody z kranu lub znaleźć i nakręcić źródełko wody pitnej. Wodociąg Marecki na wasze filmy!
Uwierzcie, że wystarczy mieć dobry – własny pomysł na pokazanie korzyści z picia wody z kranu, czy znaleźć źródełko wody pitnej i go nakręcić.  Trzeba pamiętać, że film należy koniecznie dostarczyć w formie zgłoszenie do Wodociągu Mareckiego.
Czasu jest jeszcze wystarczająco dużo, o czym organizatorzy przypominają za naszym pośrednictwem ale również na stronie mareckch wodociągów, gdzie warto zapoznać się również z dość prostym i czytelnym regulaminem konkursu. Przypominamy więc – filmy przesyłamy do 20 września!  Trzymamy za Was kciuki i równie ciekawi jesteśmy Waszych pomysłów.

Redakcja

konkurs-marki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.