Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 20 lutego do 1 marca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego.

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Ruda

  • ul. Róży Wiatrów 7, 5, 8
  • ul. Borkowska 3, 66, 28, 36, 32, 14F, 36G, 21, 21A, 21B, 22, 22A, 22C, 22D, 24, 24A, 24C, 24F, 24G
  • ul. Sowy od 1 do 13
  • ul. Cyraneczki 13, 10, 8, 11
  • ul. Jagodowa 1
2024-02-20 08:00 2024-02-20 10:00 2 12-0935 (RUDA/JAŁOWCOWA 2)
Łosie

  • ul. Kocanki działki nr 16, 24, 26, 28, 30, 60, 58, 58A, 59, 59A, 60 i inne bez numerów
2024-02-20 11:00 2024-02-20 13:00 2 12-0527 (ŁOSIE DZIAŁKI/STAŃCZYK)
Łosie

  • ul. Aleja Sosnowa od ulicy Sójki do ulicy Nad Łąkami
  • ul. Sójki
  • ul. Nad Łąkami
  • ul. Sikoreczki
  • ul. Dzika
  • ul. Kuny
  • Januszka
  • ul. Basi
  • ul. Koneserów
  • ul. Aleja Róż
2024-02-20 14:00 2024-02-20 16:00 2 12-0911 (ŁOSIE SOSNOWA)
Wołomin

  • ul. Nałkowskiego 15, 15A, 13, 14, 12, 10, 17F, 19, 4, 21, 6, 8, 23, 23A, 23B, 23C, 12, 14, 25, 25A, 16, 18, 27A, 27B, 17/B1, 17/B2, 17/C1, 17C/2, 17/D1, 17/D2, 17/E1, 17/E2, 17/G1, 17/G2, 17/H1, 17/H2, 17/J1, 17/J2, 17/K1, 17/K2, 17/L1, 17/L2, 17
  • Nagórna numer 2
  • Pułaskiego numer 13, 10, 8A, 8, 11, 9, 7, 5, 5A, 6, 4, 3, 2A, 1, 2
  • ul. Zielona 10, 10A, 12

Kobyłka

  • ul. Wspólna 2, 4, 3, 5A, 8, 7, 10, 12, 11
  • ul. Cicha 3, 4, 4A, 6, 8
  • ul. Nadarzyńska 7, 11, 15, 17, 17A, 19, 19A, 19B, 21, 21A, 23, 1
  • ul. Jana Kasprowicza 17
  • ul. Adama Asnyka 20
  • ul. Stanisława Szpotańskiego 22
2024-02-21 06:00 2024-02-21 08:00 2 12-0613 (KOBYŁKA WARSZAWSKA), 12-0103 (KOBYŁKA NADARZYŃSKA/BISTYP),
12-0533 (WOŁOMIN WSPÓLNA), 12A1176 (MCDONALDS)
Zwierzyniec

  • od 4 do 55
  • ul. Czajki 7, 5
2024-02-21 08:00 2024-02-21 10:00 2 12-0330 (ZWIERZYNIEC 1)
Wołomin

  • ul. Nałkowskiego 15, 15A, 13, 14, 12, 10, 17F, 19, 4, 21, 6, 8, 23, 23A, 23B, 23C, 12, 14, 25, 25A, 16, 18, 27A, 27B, 17/B1, 17/B2, 17/C1, 17C/2, 17/D1, 17/D2, 17/E1, 17/E2, 17/G1, 17/G2, 17/H1, 17/H2, 17/J1, 17/J2, 17/K1, 17/K2, 17/L1, 17/L2, 17
  • Nagórna numer 2
  • Pułaskiego 13, 10, 8A, 8, 11, 9, 7, 5, 5A, 6, 4, 3, 2A, 1, 2
2024-02-21 08:00 2024-02-21 17:00 9 12-0613 (KOBYŁKA WARSZAWSKA), 12-0533 (WOŁOMIN WSPÓLNA)
Marki

  • ul. gen. Józefa Zajączka 1, 3, 4, 5, 7, 7A, 8, 9, 9A, 11, 11A, 11B, 12A, 13, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 22, 22A, 22B, 24, 24A, 26, 26A, 26D, 26E, 26 F
  • ul. Józefa Sowińskiego 1
  • ul. Królowej Jadwigi 9, 10
  • ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 101, 103, 104, 105, 105A, 105B, 107, 107A, 107B, 107C 108, 109, 109A, 109B, 109C, 109D,110, 111, 111A, 111B, 111C, 111D, 112, 113, 114, 116, 116C, 118, 120, 122, 124, 126, 128
  • ul. Wspólna 10
  • ul. Stawowa 1, 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 10, 10A, 12, 14, 16
  • ul. Morska 1, 2
  • ul. Leonida Teligi 1,1A, 2A, 3, 4, 5, 7
  • ul. Brzozowa 1, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, pompownia ścieków
  • ul. Żeglarska 1, 2, 3
  • ul. Szczęśliwa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9A, 11, 11A, 12A, 13, 13A
  • ul. Słoneczna 1, 2A, 2B, 2C, 2E, salon Honda, maszt Polkomtel, maszt Centertel
2024-02-21 09:30 2024-02-21 13:30 4 12-0133 (MARKI ZAJACZKA 2), 12-0158 (MARKI SŁONECZNA/PIŁSUDSKIEGO), 12-0362 (MARKI POLONEZ)
Zwierzyniec

  • od 44 do 117
  • ul. Żurawia od 3 do 14
2024-02-21 11:00 2024-02-21 13:00 2 12-0331 (ZWIERZYNIEC 2)
Radzymin

  • ul. Weteranów 100, 167
  • ul. Księżycowa 3, 5, 7, 11
2024-02-21 14:00 2024-02-21 16:00 2 12-0850 (RADZYMIN WETERANÓW 3)
Radzymin

  • ul. Braterska 4, 6, 8, 2, 2A, 3, 5
  • ul. Zygmunta Wróblewskiego 7, 7A,7B,7C, 7E, 7F, 7D, 12B, 14, 14A, 9, 11,11E, 11B, 11F, 11A, 11C, 11D, 13, 15, 16, 17, 19, 19C, 19D, 19A, 19B, 21B, 21A, 21, 23, 25, 25A, 25B, 16C, 18, 18A , 16K , 27, 27A
2024-02-22 08:00 2024-02-22 10:00 2 12-0606 (RADZYMIN WRÓBLEWSKIEGO/MASARNIA)
Wołomin

  • ul. Geodetów 7, 5, 7A, Myjnia BlueWash
  • ul. Karpacka 18, 19, 17, 15, 26, 28, 30, 32
  • ul. Mazurska
  • ul. Głowackiego 76, 78, 78A, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94
2024-02-22 09:00 2024-02-22 15:00 6 12-0567 (WOŁOMIN HIBNERA ŁUKASIEWICZA)
Zielonka

  • ul. Jana Kilińskiego od numeru 71 do Leśnej
  • ul. Leśna 29, 35
  • ul. Hugona Kołłątaja 85
  • ul. Fryderyka Chopina od Szkolnej do Mickiewicza
  • ul. Szkolna
  • ul. Jana Kochanowskiego
  • ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego od Staszica do Waryńskiego, oraz nr 7, blok nr 22, 11C, 62A, 86, 86A
  • ul. Adama Mickiewicza 59
  • ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • ul. Ignacego Paderewskiego od Wyszyńskiego do Focha
  • ul. Ferdynanda Focha 2, 6
  • ul. Stanisława Staszica 48, 51, 58
  • ul. Woodrowa Wilsona od Wyszyńskiego do Focha
2024-02-22 09:30 2024-02-22 13:30 4 12-0305 (ZIELONKA CHOPINA), 12A1204 (ZIELONKA LIDL), 12-3144 (ZIELONKA WYSZYŃSKIEGO), 12-0444 (ZIELONKA WILSONA/DITKOM), 12-3145 (ZIELONKA PADEREWSKIEGO/WYSZYŃSKIEGO)
Radzymin

  • ul. Willowa 8
  • ul. Akacjowa 3, 6
  • ul. Ziemowita 1, 5, 20
  • ul. Tęczowa 9, 10, 6
  • ul. Bażancia 4, 6, 8, 12, 16, 18, 20
  • ul. Władysława Broniewskiego 17, 15
  • ul. Św. Augustyna 3
  • ul. Książęca 6
  • ul. Władysława IV 2, 4, 3, 6, 8, 5, 10, 12, 11, 14, 16, 13, 20, 17, 19, 22
  • ul. Nowa 12, 8, 10, 2, 1, 3, 24, 28, 30, 40, 44, 29, 33, 56
2024-02-22 11:00 2024-02-22 13:00 2 12-0876 (RADZYMIN NOWA/WŁADYSŁAWA IV)
Radzymin

  • ul. Nowa 113, 111
2024-02-22 14:00 2024-02-22 16:00 2 12-3177 (RADZYMIN NOWA)
Wołomin

  • Nagórna numer 2
  • Pułaskiego numer 13, 10, 8A, 8, 11, 9, 7, 5, 5A, 6, 4, 3, 2A, 1, 2
  • ul. Zielona 10, 10A, 12
  • ul. Nałkowskiego 15, 15A, 13, 14, 12, 10, 17F, 19, 4, 21, 6, 8, 23, 23A, 23B, 23C, 12, 14, 25, 25A, 16, 18, 27A, 27B, 17/B1, 17/B2, 17/C1, 17C/2, 17/D1, 17/D2, 17/E1, 17/E2, 17/G1, 17/G2, 17/H1, 17/H2, 17/J1, 17/J2, 17/K1, 17/K2, 17/L1, 17/L2, 17

Kobyłka

  • ul. Wspólna 2, 4, 3, 5A, 8, 7, 10, 12, 11
  • ul. Cicha 3, 4, 4A, 6, 8
  • ul. Nadarzyńska 7, 11, 15, 17, 17A, 19, 19A, 19B, 21, 21A, 23, 1
  • ul. Jana Kasprowicza 17
  • ul. Adama Asnyka 20
  • ul. Stanisława Szpotańskiego 22
2024-02-23 06:00 2024-02-23 08:00 2 12-0613 (KOBYŁKA WARSZAWSKA), 12-0103 (KOBYŁKA NADARZYŃSKA/BISTYP),
12-0533 (WOŁOMIN WSPÓLNA), 12A1176 (MCDONALDS)
Cegielnia

  • ul. Na Skraju od 1 do 7
  • ul. Promykowa od 1 do 19
  • ul. Generała Władysława Sikorskiego 127, 129, 137,162, 164, 168, 166, 147
  • ul. Krajobrazowa 2
  • ul. Orla 2, 8, 10
2024-02-23 11:00 2024-02-23 13:00 2 12-0014 (CEGIELNIA WIEŚ 2)
Radzymin

  • ul. Cypriana Kamila Norwida 18, 5a, 18a, 5c, 5b, 18b, 16, 16A, 5, 14A, 3, 14, 12, 3A, 10, 8, 1, 22
  • ul. Strzelców Wileńskich 2
2024-02-26 08:00 2024-02-26 10:00 2 12-0087 (RADZYMIN NORWIDA 2)
Ząbki

  • ul. Orla 20, 20A, 22, 18, 18A, 12, 12, 13, 12, 41, 5, 7, 9, 1
  • ul. Legionów 12, 14, 14A, 16, 18, 20, 9, 20B, 7, 11
  • ul. Romualda Traugutta 2, 1, 2A, 4, 3, 5, 6, 8, 5A, 7, 9, 12, 10
  • ul. Juliusza Słowackiego 22
  • ul. Heleny Flisowskiej
2024-02-26 08:15 2024-02-26 14:15 6 12-0811 (ZĄBKI ORLA 2)
Radzymin

  • ul. 3 Maja 30
  • ul. kpt. Stefana Pogonowskiego 17
  • ul. Mjr. Stefana Waltera 4
2024-02-26 11:00 2024-02-26 13:00 2 12-3200 (RADZYMIN KONSTYTUCJI 3-GO MAJA)
Dybów-Kolonia

  • ul. Majowa dz. 50/3
2024-02-26 14:00 2024-02-26 16:00 2 12-0820 (DYBÓW KOLONIA OSIEDLE DOMKÓW)
Ciemne

  • ul. Wygodna 29
  • ul. Magiczna 9, 9A, 12, 11
2024-02-26 14:00 2024-02-26 16:00 2 12-3055 (CIEMNE WYGODNA)
Nowy Janków

  • ul. Okopowa 2, 4, 6, 8, 5, 7, 10, 12, 15, 38, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 46, 48, 52, 55, 53A, 53, 59, 57, 61, 56, 58, 66, 74, 67, 77, 79, 81, 87, 89, 90, 90A, 92, 93, 94, 95, 98, 100, 101, 102, 99, 104, 104A, 106, 105,
  • ul. Okopowa 103, 107, 108, 11, 113, 114, 115, 116, 117, 119
  • ul. Słowikowa 9, 11, 13
  • Chabrowa dz. nr 30, Nowy Janków 20
2024-02-27 08:00 2024-02-27 10:00 2 12-0069 (JANKÓW NOWY 1)
Wołomin

  • ul. Głowackiego 19A, 28, 30, 21, 21C, 21B, 21A, 34A, 32, 23, 34, 23A, 34B, 25A, 36, 25, 40, 42, 27, 44, 31, 29, 33, 48, 35, 37, 50, 36A
  • ul. Tęczowa 12
  • ul. Złota 11, 17
  • ul. Bohaterów Westerplatte 6, 11, 9, 4, 7
2024-02-27 08:15 2024-02-27 14:15 6 12-0234 (WOŁOMIN GŁOWACKIEGO)
Ciemne

  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 154, 156
  • ul. Urocza 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 20, 19, 22, 22A, 21, 24, 23, 25, 28, 27, 30,32, 32A, 29, 34, 31, 36A, 36, 33, 38, 40, 42, 39, 48, 50, 43, 54, 47, 49, 58, 51, 60, 62, 53, 64, 68, 61, 72, 74
2024-02-27 11:00 2024-02-27 13:00 2 12-0853 (CIEMNE UROCZA)
Ciemne

  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 79, 114, 75, 110, 35, 73, 67, 69, 106, 65A, 98, 96, 94, 92, 59, 43, 120, 85, 122, 124, 87, 126, 128, 95, 130, 132, 97, 134, 136, 99, 140, 62, 148, 107, 152, 152A, 111, 113, 154, 117, 119, 158, 121, 123, 125, 170, 127, 129, 182, 131, 188, 188A, 184, 133,
  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 135, 86B, 61
  • ul. Urocza 4, 6
  • ul. Zgodna 2, 4, 6, 8
2024-02-28 08:00 2024-02-28 10:00 2 12-0019 (CIEMNE 2)
Radzymin

  • al. Aleja Jana Pawła II 18, 14, 14A, 5, 1C, 12D, 12E
  • ul. Lecha Falandysza 1, 6, 8, 3, 7, 5
2024-02-28 08:00 2024-02-28 12:00 4 12-0175 (RADZYMIN WARSZAWSKA/SZKOŁA)
Wołomin

  • ul. Aleja Armii Krajowej 71A, 71B, 71C, 71D, 71E, 73A, 73 sklep monopolowy numer 64
  • ul. Chodkiewicza 2, 2A, 1, 3, 4, 6, 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
2024-02-28 08:15 2024-02-28 14:15 6 12-0222 (WOŁOMIN PPN 1)
Ciemne

  • ul. Długa
  • ul. Sokola
  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego od Sokolej do Długiej
2024-02-28 11:00 2024-02-28 13:00 2 12-3140 (CIEMNE SOKOLA)
Radzymin

  • ul. Generała Stanisława Maczka 3, 3a, 5, 24, 24a, 24b, 24c
  • ul. Turkusowa 7, 9, 11, 13
  • ul. Prosta numer 1, od numeru 1a do numeru 1n, numer 2 , 2a, 3, 4, 5, od numeru 5a do numeru 5j, numer 7, od numeru 7a do numeru 7j, numer 11
  • ul. Krzywa 2
  • ul. Platynowa 1, 4
2024-02-28 14:00 2024-02-28 16:00 2 12-0995 (RADZYMIN MACZKA 2)
Słupno

  • al. Aleja Jana Pawła II 60B, 60, 60A, 60B, 62, 64, 66, 68
  • ul. Spacerowa numer 2A, zakład stolarski WOLBEL
2024-02-29 08:30 2024-02-29 14:30 6 12-0583 (SŁUPNO SZYMAŃSKI)
Arciechów

  • ul. Bielika 45, 45C,36, 22B, 43W, 43B, 43C, 43H, 43J, 43D, 43F, 43K, 43L, 43M 12B, 15, 10, 8, 4
  • ul. Starorzecze
2024-02-29 08:30 2024-02-29 14:30 6 12-0049 (ARCIECHÓW/DĄBROWA)
Marki

  • ul. Letnia 11
2024-02-29 11:00 2024-02-29 15:00 4 12-0155 (MARKI NIECAŁA)
Ciemne

  • 1, 1A
2024-02-29 11:00 2024-02-29 13:00 2 12-0610 (CEGIELNIA KOLONIA WAGNER)
Radzymin

  • al. Aleja Jana Pawła II 201

Ciemne

  • Konwaliowa 11, 9, 7, 5
  • Wrzosowa 4, 8
  • ul. Lipowa 9, 11, 13, 15
  • Klonowa od 7 do 17
2024-02-29 14:00 2024-02-29 16:00 2 12-0663 (RADZYMIN OŚ. CEGIELNIA 1)
Słupno

  • ul. Hoża
  • ul. Saska
  • ul. Wiosenna
  • ul. Górki
  • ul. Marii Konopnickiej
  • ul. Ceglana
  • al. Aleja Jana Pawła II 13d, e, f, 8, 8c, d, e, f
  • ul. Jana Christiana Andersena
  • ul. Sadowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Przyjazna
  • ul. Sąsiedzka
  • ul. Stefana Żeromskiego od numeru 31A do ulicy Poprzecznej
2024-03-01 09:00 2024-03-01 13:00 4 12A1088 (BOSTAL 1 SŁUPNO), 12A1144 (SAKS-POL), 12A1085 (ZAŁOGA CEG. SŁUPNO), 12A1038 (SKR-SŁUPNO), 12A1089 (BOSTAL 2 SŁUPNO), 12A1099 (SMOROŃ CEG. SŁUPNO), 12-3217 (SŁUPNO CEGLANA 1), 12-0597 (SŁUPNO ZAJĄC), 12-0408 (SŁUPNO 7/JURKIEWICZ), 12-0600 (SŁUPNO MOŚCICKI), 12-0192 (SŁUPNO 1 UL. CEGLANA), 12-0196 (SŁUPNO 4)
Marki

  • ul. Zygmunta Krasińskiego 14, 11, 13, 29, 28, 26, 26A, 22A, 22B, 20B, 20C, 22, 20D, 20, 18, 35, 33
  • ul. Legionów Polskich 28, 15, 22, 13
  • ul. Magnolii 3, 5
  • ul. Grażyny 1, 8, 26, 28, 30, 30/1, 32/1, 32/2, 37/7
  • ul. Zofii Nałkowskiej 47, 45, 48, 43, 46B, 46, 41, 39, 44, 37, 42, 40A, 35, 40, 42A, 38, 36, 34
  • ul. Karola Kurpińskiego 35, 49, 70, 70A, 70B, 70C, 47, 45, 43, 41, 62, 60, 39A, 58, 37, 54, 52, 52C, 50, 48
  • ul. Spacerowa 70, 70A, 68, 64C
  • ul. Środkowa 13, 18, 11, 1W, 9, 7, 5, od numeru 1C do numeru 1T, od numeru 3A do numeru 3F, 10, 15, 17, 19, 21, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 23/1, 23/2, 23/3
  • ul. Ceramiczna 2, 4, 1, 3, 5, 5A, 7, 7A, 9, 9A, 11, 12, 14
  • ul. Marmurowa 2, 4, 8, 14, 16, 20, 24, 26, 28
  • ul. Kamienna 1, 1A, 4, 4A, 2, 2A
2024-03-01 09:00 2024-03-01 13:00 4 12-0942 (MARKI LEGIONÓW POLSKICH), 12-0535 (MARKI ŚRODKOWA/SZYMANOWSKIEGO), 12-0786 (MARKI KRASIŃSKIEGO 2)
Radzymin

  • ul. Władysława Łokietka 58

Dybów-Kolonia

  • ul. Kasztanowa 32, 30, 11, 24, 26, 16, 20, 14, 8, 5, 3, 2
  • ul. Majowa 34
2024-03-01 14:00 2024-03-01 16:00 2 12-3104 (RADZYMIN SŁOWACKIEGO 4 KOŚCIÓŁ)

 

Więcej wiadomości z Mazowsza

Zranił nożem swojego kolegę

Zranił nożem swojego kolegę. Został zatrzymany, gdy przyszedł go odwiedzić w szpitalu.

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszał 26-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który w ubiegłą sobotę (6.04) zranił nożem swojego kolegę. Mężczyzna został zatrzymany tej samej nocy, [...]
0 komentarzy
Zatrzymany za paserstwo części samochodowych

Zatrzymany za paserstwo części samochodowych

Wyszkowscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o paserstwo. 40-latek posiadał na terenie swojego warsztatu części samochodowe pochodzące z przywłaszczonego dwa miesiące temu renaulta. Mężczyzna [...]
0 komentarzy
Zaginiony Sebastian Gawryś

Zaginiony Sebastian Gawryś

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukuje 33-letniego Sebastiana Gawrysia, który w dniu 03.04.2024 r. wyszedł z domu i do chwili obecnej [...]
0 komentarzy

Pożar lasu w Słupnie. Straż podejrzewa podpalenie.

Dwa pożary lasu wybuchły w Słupnie 9 i 10 kwietnia pomiędzy miejscowością a drogą nr 631. 9 kwietnia strażacy dostali informację o pożarze [...]
0 komentarzy

Uwierzył fałszywemu pracownikowi departamentu bezpieczeństwa banku i stracił 50 tys. zł

Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego padł ofiarą spoofingu telefonicznego. Uwierzył w historię o podejrzanych operacjach na swoim koncie, którą przekazał mu fałszywy pracownik banku. Będąc [...]
0 komentarzy
Kierujący oplem miał ponad 2 promile - został zatrzymany dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu

Kierujący oplem miał ponad 2 promile – został zatrzymany dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu

W czwartek (11.04) policjanci podjęli kontrolę drogową opla po tym, jak zaniepokojony obywatel zgłosił, że za jego kierownicą może siedzieć nietrzeźwy mężczyzna. Zatrzymany [...]
0 komentarzy
Tymczasowy areszt dla sprawcy wypadku w Oleśnicy

Tymczasowy areszt dla sprawcy wypadku w Oleśnicy

Kierowca, który w sobotni wieczór potrącił w Oleśnicy grupę pieszych następne 3 miesiące spędzi w areszcie. We wtorek (9.04) 38-latek został doprowadzony do [...]
0 komentarzy
Policjanci zapobiegli tragedii

Policjanci zapobiegli tragedii

Szybkie i zdecydowane działania policjantów z posterunku w Kosowie Lackim zapobiegły tragedii. Po otrzymaniu informacji o mężczyźnie, który chciał targnąć się na życie [...]
0 komentarzy
Uwaga na dzikie zwierzęta na drogach!

Uwaga na dzikie zwierzęta na drogach!

W ostatnim czasie na drogach powiatu płońskiego dochodzi do większej ilości zdarzeń drogowych z udziałem dzikich zwierząt. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej [...]
0 komentarzy
Wyrzucił butelkę po wódce do kosza i ruszył autem - zareagował policjant po służbie

Wyrzucił butelkę po wódce do kosza i ruszył autem – zareagował policjant po służbie

Policjant Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Woli będąc po służbie uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy. 46-letni kierujący volkswagenem miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. [...]
0 komentarzy

To, że spotkał na swojej drodze policjantów, być może uratowało mu życie

Stwierdzenie, że policjanci byli w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu pasuje tu idealnie. Gdyby kierujący niebieskim fiatem nie spotkał na swojej drodze policyjnego [...]
0 komentarzy

Włamywacz ukrywał się w szałasie

Działania podjęte przez myszynieckich policjantów pozwoliły do zatrzymania 4 mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do jednego z budynków. Straty oszacowano na blisko [...]
0 komentarzy
101 km/h w terenie zabudowanym wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych

101 km/h w terenie zabudowanym, wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych – pirat drogowy ukarany manatem 3200 zł i 28 punktami karnymi

Patrole mławskiej grupy SPEED mają w swoim nadzorze miejsca zgłoszone przez użytkowników Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Miejscem takim jest m.in. droga W-563 w [...]
0 komentarzy

Areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo

Zatrzymany przez makowskich policjantów mężczyzna podejrzany o zabójstwo najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Do zdarzenia doszło w Karniewie, gdzie sprawca śmiertelnie uderzył [...]
0 komentarzy
Kolejna nastolatka przyłapana na kradzieżach sklepowych

Kolejna nastolatka przyłapana na kradzieżach sklepowych

Farba do włosów,sztuczne paznokcie i inne artykuły kosmetyczne okazały się niezbędne 14-latce, która odważyła się dokonać ich kradzieży nie w jednej, a w [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.