POgodny POranek z Platformą

W poniedziałek o świcie na stacjach kolejowych pomiędzy Ząbkami a Wołominem Słoneczną można było spotkać kandydatów PO rozdających ulotki i gadżety z logo partii. Akcja POgodny POranek miała służyć promocji kandydatów i całej listy.

Fot. Jarosław Plewnicki

Poranek na szczęście naprawdę okazał się pogodny i stojący pomiędzy 6.00 a 8.00 przy wejściach na perony działacze witali nowy tydzień z mieszkańcami powiatu. Rozdano setki ulotek i upominków. Tego typu kontakt z elektoratem w wyborach do samorządu jest zazwyczaj bardzo skuteczny. Zobaczymy, jak będzie tym razem.

– Chcieliśmy udowodnić, że nawet listopadowy poniedziałkowy poranek może być optymistyczny i wesoły. ? mówi pomysłodawca i koordynator akcji Artur Rola ? Nasi kandydaci do wszystkich szczebli samorządu mieli okazję spotkać się ze swoimi wyborcami w nietypowej scenerii. Cieszą nas reakcje ludzi, którzy z dużą sympatią odnosili się do pomysłu i jego realizatorów ? dodaje szef sztabu wyborczego PO.

Pozdrawiamy
Sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej
w Powiecie Wołomińskim

8 przemyśleń nt. „POgodny POranek z Platformą

  1. Szkoda, że nie stał jeszcze kandydat SKW Prawicy Kazimierz Zych z o.Rydzykiem pod rękę :D Właśnie dziś zobaczyłem zdjęcia owych dwóch w GW (Gazecie Wołomińskiej).

  2. Szkoda, że SKW Prawicy nie agitowało. Właśnie w GW (Gazecie Wołomińskiej) Kazimierz Zych pozuje z o.Rydzykiem :D

  3. A dlaczego nie kwestujecie przy drodze wojewódzkiej 634 .Wojewoda z PełO,sejmik w objęciach PełO,starosta z PełO, a gdzie do cholery 10 km 634?

  4. Nie ma co się obrażać tylko dobrze wybrać kandydatów do sejmiku wojewódzkiego bo tam dzielą pieniądze na 634. Marszałek sejmiku Struzik PSL

  5. Ja na was głosuje!!!! Podobała mi się wasza akcja z porankiem . Panowie mili i sympatyczni . Wreszcie jakaś odmiana. Mieszkam w Kobyłce i na was oddam swój głos.

  6. Stachu oni na drogę 634 nie pójdą ze strachu przed wyborcami.

  7. A Jeden Powiat zorganizował takich akcji kilkanaście i nie tylko porankiem i nie tylko przy stacjach PKP ale w rożnych miejscach powiatu. Tam gdzie jest autobus z naszym logo tam są nasi przedstawiciele. Polecam w niedzielnym głosowaniu postawić na apolitycznych kandydatów do Rady Powiatu z listy nr 20 karta kol. żółtego, http://www.JedenPowiat.pl
    nawet przedstawiciele PO gratulowali nam akcji promocyjnej i sposobu prowadzenia kampanii, pozdrawiam wszystkich startujących i wszystkich wyborców, nie bójcie się glosować.

  8. jeden powiat zaraz zaraz a no tak stowarzyszenie pod patronatem zadłużyciela kobyłki RR – 0 nie dziękuje – wole PO.

Możliwość komentowania jest wyłączona.