Pomóżmy naszej małej Wiktorii

Wiktoria_info_prasowe

Szanowni Państwo, zwracamy się do Państwa z prośbą o dobrowolne wsparcie. Trwa zbiórka pieniędzy dla naszej małej, ale bardzo dzielnej mieszkanki Ossowa, Wiktorii Modzelewskiej. Celem zbiórki „Wiktoria znaczy zwycięstwo”, którą Gmina Wołomin objęła Honorowym Patronatem, jest zebranie środków na operację ratującą życie. Niestety koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.

Dziewczynka ma zaledwie 3 lata i choruje na neuroblastomę, nowotwór złośliwy.                        Wiktoria jest po kilku chemioterapiach i operacji usunięcia guza. Większość guza została usunięta, pozostawiona część osadzona między kręgami nie została usunięta ze względu na zbyt duże ryzyko uszkodzenia rdzenia kręgowego. Guz w każdej chwili może zacząć rosnąć, może się uaktywnić  i dać przerzuty. W walce o życie i zdrowie tego dzielnego dziecka mogą pomóc specjaliści z kliniki  w Tubingen, ale potrzebne są pieniądze. Koszt takiej operacji to 350 000 złotych,   lecz do tej pory udało się zebrać zaledwie 40 207 złotych.

Środki dla Wiktorii zbierane są przez Fundację Rycerze i Księżniczki. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej: rycerzeiksiezniczki.pl/kids/wiktoria

Liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest.

UM Wołomin

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.