Popularne rodzaje bonusów i programy lojalnościowe w kasynach w Polsce

Popularne rodzaje bonusów i programy lojalnościowe w kasynach w Polsce

Poznaj najpopularniejsze bonusy oraz programy lojalnościowe w polskich kasynach internetowych. Dowiedz się, z jakich premii hazardowych możesz skorzystać.

Nie ma chyba nic bardziej przyjemnego niż otrzymywanie podarunków. Wiedzą o tym najlepiej gracze w kasynach, którzy przyzwyczaili się już do tego, że mogą dostawać prezenty, w formie bonusów. To między innymi darmowe spiny, gotówka na konto, czy doładowanie konta w kasynie. Innymi korzyściami mogą być między innymi priorytetowy dostęp do obsługi klienta, a nawet nagrody rzeczowe. Konkurencja na rynku kasyn internetowych jest duża i nie ma więc nic dziwnego, że operatorzy hazardowi starają się przyciągnąć klienta przy pomocy premii, zarówno dla nowych graczy, jak i dla utrzymania już istniejących.

Bonusy bez depozytu

Bonusy występują przy tym powszechnie i można jest spotkać w praktycznie każdym kasynie online. Nie znaczy to jednak wcale, że są one sobie równe. Premie różnią się bowiem wysokością kwoty gotówki i darmowych spinów, ale również warunkami realizacji obrotu, czasem na rozegranie bonusu, czy wymogiem korzystania z określonych metod płatności. Jeżeli chcesz sam skorzystać z tych premii i dopiero zaczynasz, zdobądź aktualne bonusy bez depozytu wybierając spośród rekomendowanych kasyn online. Ten rodzaj bonusu umożliwia zyskanie gotówki lub darmowych spinów zupełnie bez ryzyka. Wystarczy zarejestrować konto, a następnie zaakceptować regulamin bonusowy. Premiowa kwota zostanie przyznana na saldo i będzie możliwa do rozegrania w kasynie online.

Ale premie bez depozytu to nie jedyny rodzaj bonusu, jaki można zdobyć, rejestrując się w sprawdzonych kasynach internetowych. A jakie jeszcze rodzaje bonusów dostępne są w kasynach internetowych w Polsce? Przekonajcie się o tym z naszego zestawienia.

Bonus depozytowy na start

Najczęściej spotykanym rodzajem premii jest bonus za pierwszą wpłatę. Możemy go zdobyć za dokonanie depozytu w odpowiedniej wartości. Premie depozytowe mają minimalny próg wpłat, wynoszący kilkadziesiąt złotych, natomiast maksymalna wysokość bonusu wynosi nawet do ośmiu tysięcy złotych i jest zależna od kasyna.

Bonus depozytowy podawany jest jako dwie wartości. Pierwsza z nich to wspomniana maksymalna wysokość, jaką możemy otrzymamy za wpłatę. Drugą z nich natomiast jest określana procentowo kwota, o jaką podwyższona może zostać wpłata. Na ogół zamyka się w od 50% do 200%. Przykładowo, jeżeli bonus depozytowy wynosi do 2000 zł, z podwyższeniem o 100%, a my wpłacimy 3000 zł na start, kwota bonusowej gotówki wyniesie 2000 zł. W niektórych przypadkach premia depozytowa jest rozłożona na 3 lub 4 kolejne wpłaty, które mogą mieć zróżnicowane kwoty premiowe. Ten rodzaj bonusu jest szczególnie korzystny dla tych, którzy mają odpowiednio wysokie kwoty na start i chcą je wykorzystać, aby uzyskać jak najwięcej premiowych środków od kasyna. Warto też dodać, że w większości przypadków premie depozytowe przyznawane są wyłącznie nowym graczom. W takiej sytuacji określa się je też niekiedy mianem premii startowych. Czasem jednak ten rodzaj bonusu obowiązuje także dla innych czasowych premii, takich jak doładowanie w weekend czy jako bonus urodzinowy.

Darmowe spiny

Oprócz premiowej gotówki, w kasynach online często spotkamy się z pojęciem darmowych spinów. Są one przyznawane w ramach różnych rodzajów bonusów – premii startowej, bonusu bez depozytu, czy konkursów rozgrywek na automatach. Darmowe spiny dodawane są na grę na określonych automatach i na ogół liczą od kilkudziesięciu, do nawet dwustu darmowych gier. Przyznaje się je gry o prostych regułach, tak aby żaden z graczy nie miał problemu ze zrozumieniem zasad rozgrywki. To między innymi darmowe gry hazardowe owocowe, wzorowane na klasycznych automatach z lat 50. Te gry retro znamy także pod nazwą owocówek, która wzięła się od symboli na niej wyświetlanych. Wygrane można w nich uzyskać po ułożeniu się sekwencji symboli, czyli linii wypłat takich jak wiśnie, śliwki, a także diamenty sztabki złota czy szczęśliwe potrójne siódemki (777). Wśród kilku popularnych gier hazardowych owocowych dostępnych w kasynach online można wymienić między innymi takie hity jak:

  • Fruit Shop od NetEnt,
  • Fruit Zen od Betsoft
  • Hot Fruits 100 od Amatic,
  • Fruitoids od Yggdrasil,
  • Fruits Extreme od Playson.

Darmowe spiny na gry owocówki i inne rodzaje automatów mają niedużą wartość, ale pozwalają na przetestowanie rozgrywki zupełnie bez ryzyka. Z tego powodu ten rodzaj bonusu jest chętnie wybierany szczególnie przez nowych graczy. Darmowe spiny mogą mieć ograniczenia co do maksymalnej wygranej przez nich kwoty, obrotu bonusem lub czasu na ich wykorzystanie.

 

Źródło: Pixabay

 

Bonus dla graczy mobilnych

Niektóre kasyna oferują ponadto bonus, który przeznaczony jest wyłącznie dla graczy decydujących się na rozgrywkę przy pomocy smartfona lub tableta. Jego celem jest promocja aplikacji dla urządzeń mobilnych, jako dodatkowej formy rozgrywki.

Premia ta polega na przyznaniu najczęściej niedużej kwoty gotówki (zazwyczaj nie przekraczającej 50 złotych), albo niewielkiej liczby darmowych spinów, w zamian za zainstalowanie aplikacji. Gracze otrzymują nagrodę po zalogowaniu się do kasyna przy pomocy aplikacji. Jeżeli pojawia się taka możliwość, warto z niej skorzystać, ponieważ to oprogramowanie na urządzenia mobilne zapewnia jeszcze więcej możliwości, takich jak otrzymywanie powiadomień o innych bonusach w formie wiadomości push.

Cashback

Cashback, czyli zwrot gotówkowy polega na zwrocie części środków za przegrane gry. W większości kasyn dostępny cashback zamyka się w kwocie od kilku do kilkunastu procent. Choć pozornie nie wydaje się to dużo, to przy dłuższych rozgrywkach znacząco wpływa na rentowność gry w kasynie. Zwrot gotówkowy najczęściej naliczany jest w cyklach tygodniowych i przyznawany na początek lub na koniec tygodnia. Wysokość cashbacku jest często uzależniona od poziomu w programie VIP.

Program VIP dla stałych klientów

Ale bonusy w kasynach online przeznaczone są nie tylko dla nowych graczy. Dla operatorów hazardowych bardzo cenni są stali, powracający do kasyna bywalcy. To właśnie dla nich obowiązują programy VIP, umożliwiające uzyskanie dodatkowych korzyści za większe obroty, uzyskiwane w dłuższym terminie.

Zazwyczaj program VIP dzieli graczy na kategorie, a przejście do kolejnej z nich wymaga osiągnięcia odpowiednio wysokich obrotów. Gracze mogą w zamian zyskać między innymi spersonalizowane bonusy, lepsze limity wypłat, a nawet dostęp do priorytetowej obsługi klienta. Jeżeli planujesz rozgrywkę przez dłuższy czas w danym kasynie internetowym, warto sprawdzić nie tylko bonusy startowe, ale przede wszystkim możliwości programu VIP

Wymagania bonusów w kasynach online

Porównując ze sobą rodzaje bonusów, warto zwrócić jeszcze uwagę na kwestie ich regulaminów. Najczęściej spotykanym ograniczeniem jest wymóg obrotu, określany jako mnożnik gotówki, jaką musimy obrócić, zanim bonusowa gotówka, lub wygrane z darmowych spinów zostaną odblokowane do wypłaty na konto. Innym rodzajem wymogu jest ograniczony czas na wykorzystanie bonusu, wynoszący od 7 do 30 dni. Możemy się też spotkać z ograniczeniami dotyczącymi metod płatności, na przykład nie pozwalającymi na przyznanie premii depozytowej w przypadku pierwszych wpłat za pomocą kryptowalut.  Choć te ograniczenia mogą wydawać się nieco restrykcyjne, zostały one ustalone, aby zapewnić równe szanse wykorzystania bonusów przez wszystkich graczy.

Materiał Partnera

Więcej informacji z Mazowsza

Działania Wojewody Mazowieckiego w związku z zamknięciem centrum tranzytowego dla uchodźców z Ukrainy prowadzonego przez NRC przy Dworcu Wschodnim w Warszawie

Działania Wojewody Mazowieckiego w związku z zamknięciem centrum tranzytowego dla uchodźców z Ukrainy prowadzonego przez NRC przy Dworcu Wschodnim w Warszawie

Wojewoda Mazowiecki Mariusz Frankowski podjął decyzję o utworzeniu przy Dworcu Wschodnim w Warszawie punktu informacyjnego dla uchodźców z Ukrainy. Wcześniej służby Wojewody analizowały [...]
0 komentarzy
3 marca 2024. Zimowy Poland Bike Marathon jedzie do warszawskiego Wawra

3 marca 2024. Zimowy Poland Bike Marathon jedzie do warszawskiego Wawra

Czas rozkręcić dwa kółka! W niedzielę 3 marca 2024 w warszawskim Wawrze odbędzie się Zimowy Poland Bike Marathon, pierwsze w tym roku zawody [...]
0 komentarzy
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim, Wyszkowskim, Ostrowskim, Węgrowskim i Sokołowskim

W dniach od 22 lutego do 1 marca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego, Wyszkowskiego, Ostrowskiego, Węgrowskiego i [...]
0 komentarzy

Mobilność i ruch – nowy program strzelań z broni strzeleckiej

W 5 Mazowieckiej Brygadzie Obrony Terytorialnej zakończył się pierwszy etap kursu dla kandydatów na instruktorów w ramach nowego Programu Strzelań z Broni Strzeleckiej [...]
0 komentarzy
Coraz więcej osób choruje na zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania

Coraz więcej osób choruje na zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania

Rośnie liczba zwolnień lekarskich wystawionych z powodu zaburzeń psychicznych i zaburzeń zachowania. W 2023 roku do ZUS-u wpłynęło o 8,7 procent więcej takich [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.