Spotkanie z kandydatami Platformy Obywatelskiej w Wyborach Samorządowych 2010

Szanowni Państwo, w imieniu członków i sympatyków PO zapraszamy na otwarte spotkanie z kandydatami Platformy Obywatelskiej w Wyborach Samorządowych 2010, które odbędzie się 16 listopada (wtorek) o 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Wołominie.

To dobra okazja aby uzyskać dodatkowe informacje na ich temat – porozmawiać z nimi, a także osobiście poznać szczegóły ich programów wyborczych. Swoją obecność zapowiedział min. Wojewoda Mazowiecki Pan Jacek Kozłowski oraz Pełnomocnik Wojewody do spraw organizacji pozarządowych Andrzej Rybus-Tołłoczko.

Serdecznie zapraszamy!
Członkowie i sympatycy Koła PO Wołomin

2 przemyślenia nt. „Spotkanie z kandydatami Platformy Obywatelskiej w Wyborach Samorządowych 2010

  1. Szanowni decydenci z PO proszę odPOwiedzieć na proste pytanie ,dlaczego mając pełnię władzy wojewoda, sejmik ,starostwo, nie zbudowaliscie 10 km drogi wojewodzkiej 634 szcześcia dla powiatu wolominskiego?Tylko satysfakcjonujaca odpowiedż zmusi mnie do oddania głosu na pijarowców.

  2. Drogę „634 problemy” należy zostawić w spokoju, zapomnieć o niej, nie dawac nawet 5 zł na nią. Niech umrze śmiercią naturalną. Powinna powstać droga alternatywna do niej, równoległa, na południe od niej. W Zabkach przez działki, w Zielonce przez poligon, w Kobyłce/Ossowie przez pola, w Wołominie przez las. Kto mówi że to niemożliwe nie nadaje sie do władzy.
    Inną kwestia pozostaje zaniedbanie wjazdu od Wołomia/Kobyłki na drogę S-8. Chyba już jakas 3-literowa służba powinna się tym zajać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.