Już w najbliższy piątek park Dębinki zmieni się w taneczny parkiet. Podobnie jak na początku wakacji, na mieszkańców Zielonki będzie czekał zespół, który zagra popularne piosenki, a wśród drzew pod świetlnymi girlandami rozstawimy strefę biesiadową.
Burmistrz Miasta Zielonka zaprasza na drugą edycję Wieczoru w dechę. Spotkanie rozpocznie się w piątek, 29 lipca, od godziny 19:00 i potrwa aż do północy. Nie zabraknie też lokalnej gastronomii. Pyszności grillowe będzie serwował Dwór Rozłogi.
Parafrazując klasyka – tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi… Parkiet otwarty jest dla każdego, tym razem przestrzeń taneczna będzie dwukrotnie większa.
Więcej informacji z Zielonki
Wianki dla Seniorów w Zielonce
Kolorowe wianki, muzyka i rozmowy w letniej atmosferze. W Domu Pomocy Społecznej w Zielonce odbył się piknik „Wianki dla Seniorów”, który zgromadził mieszkańców
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Kultura, historia i sąsiedzkie spotkania
Weekend w Zielonce zapowiada się naprawdę ciekawie – będą opowieści o starych rodach, garażowe wyprzedaże, mocne wrażenia w Klubie Książki. Weekend zakończy piknik
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Dotacje dla organizacji pozarządowych na wakacyjną ofertę dla dzieci i młodzieży
Zbliżające się wakacje to czas odpoczynku, ale także wyzwanie związane z organizacją wolnego czasu dzieci i młodzieży. Dlatego Miasto Zielonka, we współpracy z
[...]
0 komentarzy
Kolej na lato – piknik na rozpoczęcie lata w Kolejowej 11
Mikser zagra w Zielonce. „Kolej na LATO” już 20 czerwca przy Kolejowej11 Warsztaty artystyczne, koncert rapera Miksera, Silent Disco i atrakcje dla całych
[...]
0 komentarzy
Widowiskowy przelot wojskowych samolotów nad Zielonką
W czwartek, 18 czerwca, w godzinach 11:35–11:45 nad Zielonką odbędzie się widowiskowy przelot formacji trzech samolotów bojowych. Przelot będzie związany z obchodami Święta
[...]
0 komentarzy
