Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzą poszukiwania za zaginionym 54- letnim Igorem Zbarackim. Mieszkaniec Wołomina ostatni raz widziany był w piątek 21 listopada 2025 r. Wszelkie informacje dotyczące mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do funkcjonariuszy prowadzących poszukiwania w siedzibie jednostki przy ul. Wileńskiej 43a w Wołominie osobiście lub pod numerem telefonu tel. 47 72 47 203.
Rysopis: wzrost – 195 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego, oczy niebieskie, kilkudniowy zarost.
Znaki szczególne: tatuaż na nadgarstku – napis „IWAL” oraz litera „U”
W chwili zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę, buty koloru czarnego z materiału, czarno – granatowe spodnie. Posiadał przy sobie telefon, zegarek i słuchawki.
Mężczyzna w piątek 21 listopada 2025 r. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do policjantów Wydziału Kryminalnego prowadzących poszukiwania w siedzibie jednostki przy ul. Wileńskiej 43a w Wołominie osobiście, pod numerem telefonu tel. 47 72 47 203 lub na adres
e-mail: wolomin.kancelaria-wk@ksp.policja.gov.pl.
Więcej wiadomości z Mazowsza
Szokujące sceny w galerii handlowej. Nastolatki podżegały 13-latka do ataku na bezdomnego
Kontrole przewozów trwają. Zatrzymany Uzbek ścigany czerwoną notą Interpolu
Groźny wypadek w Żukowie pod Sochaczewem. Kierowca uderzył w słup i zaparkowany samochód, na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Potężny łoś wpadł na samochód. Dramatyczny wypadek na DK53.
Dramatyczny wypadek na ulicy Szwedzkiej. Skuter zderzył się z samochodem – jedna osoba ranna
Usiłował zabić, groził siekierą, znieważył i napadł na policjantów. 52-latek tymczasowo aresztowany na 3 miesiące
Seria kolizji i wypadków na S8. Pięć zdarzeń przez ten sam błąd kierowców
Pijany sprawca kolizji, zatrzymany przez legionowskich policjantów
Ukrywał się przed karą za rozbój. Policjanci z Wieliszewa zatrzymali 42-latka
Płomienie i gęsty dym na posesji. Samochód spłonął w Zagościńcu.
Dramatyczny wypadek w Woli Rasztowskiej. Samochód wpadł do zbiornika wodnego, dwie osoby poszkodowane
Ogromny pożar zakładu stolarskiego w Nowych Lipinach. Nad miejscowością unosił się gęsty słup czarnego dymu.
Wieczorny pożar sadzy w kominie. Szybka interwencja strażaków zapobiegła większemu zagrożeniu.
Groźny wypadek na DK61. Samochód dachował w przydrożnym rowie.

