Nie żyje Tadeusz Gołębiewski właściciel TAGO i pięciu największych hoteli w Polsce

Będzie rondo imienia Tadeusza Gołębiewskiego

Tę smutną informację podają dziś serwisy krajowe. Tadeusz Gołębiewski – legenda polskiego biznesu. Człowiek wywodzący się z Wołomina, gdzie rozpoczął swoją biznesową drogę, niemal jak rodem z Ameryki. O tym, że zaczęła się ona od ?słonych paluszków? produkowanych w garażu i wożonych rowerem do dziś wspominają starsi mieszkańcy Wołomina.

Pan Tadeusz Gołębiewski znany był również z zaangażowania w pomaganie słabszym a produkowane przez jego firmę łakocie wspierały nie jedno lokalne wydarzenie czy imprezy charytatywne. Z pewnością można o nim powiedzieć, że nigdy nie osiadł na laurach. TAGO – fabryka słodkości zlokalizowana między Wołominem a Radzyminem znana jest nie tylko w okolicy i zatrudnia wielu pracowników nie poprzestał jednak na produkcji. W kraju znane są również Hotele Gołębiewski budując je w Mikołajkach, Białymstoku, Wiśle, Karpaczu i ostatni niedokończony w Pobierowie.

Jak podaje portal warszawawpigulce.pl: „Był jedną z osób, która w czasie pandemii cały swój majątek poświęciła na wypłaty dla pracowników podczas, kiedy hotele nie mogły funkcjonować”

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Marki - przerwa w dostawie wody

Radzymin – Lokalizacja beczkowozów i komunikat w sprawie ograniczeń w korzystaniu z wody na terenie gminy

W związku z ponadnormatywnym zużyciem wody, spadkami ciśnienia w sieci wodociągowej oraz koniecznością zabezpieczenia zasobów wody dla mieszkańców w okresie suszy, informujemy, że [...]
0 komentarzy
Apel Starosty Powiatu Wołomińskiego związany z prognozowanymi upałami

Apel Starosty Powiatu Wołomińskiego związany z prognozowanymi upałami

W związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców Powiatu o zachowanie szczególnej ostrożności oraz troskę o bezpieczeństwo własne [...]
0 komentarzy
Ząbki uruchomią autobus do Dworca Wschodniego

Ząbki uruchomią autobus do Dworca Wschodniego

Od 2 listopada mieszkańcy Ząbek zyskają bezpośrednie połączenie autobusowe z Dworcem Wschodnim w Warszawie. Nowa linia Ząbki-5W połączy Dworzec Kolejowy Ząbki z jednym [...]
0 komentarzy
Marki - Wotum zaufania i absolutorium

Marki – Wotum zaufania i absolutorium

Radni podsumowali realizację zadań samorządowych w ubiegłym roku. Kluczowymi punktami obrad były debata nad raportem o stanie miasta oraz analiza wykonania budżetu za [...]
0 komentarzy
Twój głos jest ważny!

Twój głos jest ważny!

Zarząd Powiatu Wołomińskiego ogłosił rozpoczęcie konsultacji społecznych nad „Powiatowym Programem Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2026-2030”. Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu lub [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.