Popełniał wykroczenia, po czym chwalił się nimi w sieci. Już o nim pisaliśmy. Policjanci po raz kolejny zatrzymali znanego im już 20-latka który pomimo, że stracił już prawo jazdy to jednak niczego go to nie nauczyło. W ręce policjantów wpadł również obywatel Azerbejdżanu, który przekroczył dozwolona prędkość o 61km/h.
W niedzielę (19.11) policjanci z płockiej drogówki na jednej z ulic miasta zauważyli znanego im już kierującego roverem, który kilka miesięcy temu zasłynął ze swojej brawurowej jazdy. W czerwcu 20-latek pędził bowiem przez centrum Płocka niemal trzykrotnie przekraczając dozwoloną prędkość. Mężczyzna popełnił również inne wykroczenia.
Kierujący stracił wówczas prawo jazdy za przekroczenie prędkości, a kilka tygodni później starosta wydał decyzję o zatrzymaniu dokumentu za przekroczenie przez niego 24-punktów karnych. Pomimo, iż do tej pory nie odzyskał prawa jazdy to niczego go to nie nauczyło. Teraz stanie przed sądem.
Tego samego dnia w Popłacinie (pow. płocki) funkcjonariusze z płockiej grupy SPEED zatrzymali 37-letniego kierującego oplem, który na obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h. Obywatel Azerbejdżan stracił prawo jazdy oraz otrzymał wysoki mandat karny.
sierż. szt. Monika Jakubowska
Więcej wiadomości z Mazowsza
Wieczorna akcja strażaków w Marianowie. Ogień strawił samochód osobowy, a sytuacja mogła zakończyć się znacznie poważniej.
Śmiertelny wypadek na krajowej „50”. Tir w rowie. Kierowca i pasażer wypadli przez szybę.
Nie ustąpił pierwszeństwa. Motocyklistka trafiła do szpitala.
Areszt dla sprawcy awantury domowej. Odpowie za usiłowanie zabójstwa
Pijany kierowca z dzieckiem w aucie. Odpowie za narażenie małoletniego na niebezpieczeństwo
Zderzenie dwóch aut na DK50 – wyglądało poważnie, finał zaskakuje
Ponad dwukrotne przekroczenie prędkości w Nieporęcie. 22-latek stracił prawo jazdy i zapłaci 5000 zł.
Powiedzieć, że stan techniczny tego auta był tragiczny – to tak jakby nic nie powiedzieć… [wideo]
Nożownik z tramwaju tymczasowo aresztowany – grozi mu do 20 lat więzienia
Sprawca kradzieży katalizotara zatrzymany z narkotykami
Ogień sunął przez pola! Niebezpieczna sytuacja w Jadwininie
Ogień w Kobyłce! Spłonęły hektary nieużytków – strażacy w akcji
Koszmarny wypadek ciężarówki na DK50. Kierowca i pasażer wyrzuceni z kabiny.
Surowe konsekwencje prawne, w tym fakultatywnie zatrzymane prawo jazdy za skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy volkswagena
