Jeszcze nic nie wygraliśmy. Trzeba ciężko pracować
Z Andrzejem Grelochem, trenerem piłkarzy czwartoligowego Huraganu Wołomin, o podsumowaniu rundy jesiennej, założeniach na rundę wiosenną, bilansie statystycznym zespołu, perspektywach awansu Huraganu do
[...]














