Drużynowy sukces Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN w Józefowie

9 kwietnia w Józefowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Mazovia Cup, w którym wzięło udział 317 zawodników w wieku od 8 do 21 lat. Bardzo silnie obsadzone wszystkie kategorie wagowe w widowiskowej kontaktowej formule semi contact i duża ilość zawodników są najlepszą wizytówką dla tych corocznych zawodów.

Reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, prowadzona przez Katarzynę i Marcina Sieradzkich, zdobyła rekordową ilość 12 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało bardzo wysokie drugie miejsce.
Najlepiej zaprezentował się Hubert Szulim, który wygrywał wszystkie walki przez zdecydowaną przewagę, skutecznie punktując swoich przeciwników. Najtrudniejszą drogę do zwycięstwa miały Ola Sienicka i Dominika Dąbrowska. Ich walki należały do najbardziej zaciętych podczas całego turnieju. Najdłuższą i bardzo wyrównaną walkę stoczyła Agnieszka Kulczycka, która w finałowym pojedynku pokonała wymagającą przeciwniczkę z Olecka. Znakomicie zaprezentowali się najmłodsi, którzy w swoich pierwszych startach zajęli wysokie miejsca na podium.
Pierwsze miejsca zajęli: Dominika Dąbrowska, Klaudia Czarnecka, Agnieszka Kulczycka, Hubert Szulim, Aleksandra Sienicka. Drugie miejsca zajęli: Oskar Bajer,  Zuzanna Księżak. Trzecie miejsca zajęli: Karol Rowicki, Michał Domański, Paweł Abramowicz, Maciej Pszczoła, Wawer Siwiec.

Jedno przemyślenie nt. „Drużynowy sukces Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN w Józefowie