Duże utrudnienia w północnej części Ząbek od 10 kwietnia

roboty_drogowe

Firma Falbruk poinformowała o zmianie terminu rozpoczęcia  prac budowlanych związanych z przebudową skrzyżowania ulic 11 Listopada i Wolności. Zgodnie z przekazaną informacją we wtorek,  10 kwietnia zostanie wdrożona czasowa organizacja ruchu na czas budowy, która zakłada wyłączenie z ruchu rejonu tego skrzyżowania.

Zalecane objazdy ulicami: Radzymińską, Bystrą,  Batorego, Leszyckiego,  Wojska Polskiego, Rychlińskiego, Szpitalną i Narutowicza. Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza, że w tym rejonie są realizowane również inne prace drogowe przy budowie ulicy Zakopiańskiej, Żeromskiego i Wigury.

objazdy_Wolności_sm mały

Komunikacja publiczna – linia „Ząbki-2” zostanie skierowana na objazdy już od poniedziałku 9 kwietnia zgodnie z informacjami przekazanymi wcześniej na stronie urzędu miasta, w gazecie Co Słychać ?, oraz ogłoszeniach wywieszonych w autobusach i na zawieszanych przystankach.

Skrzyżowanie ulic Wolności i 11 Listopada jest kluczowym elementem układu drogowego w północnych Ząbkach, jego przebudowa ma na celu poprawę bezpieczeństwa.

fot: freepik.com

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.