Dzień Kobiet z rozmachem

Dzień Kobiet w Wołominie zapowiada się niezwykle interesująco. W tym roku postawiono na różnorodność. Świętowanie trwać będzie kilka dni.

Zgodnie z tradycją rozpoczniemy 8 marca, a zakończymy kobiecym wieczorem w bibliotece 22 marca. W piątek 8 marca warto skorzystać z oferty przygotowanej przez Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich, które panie będą mogły zwiedzić za darmo. Pływalnia OSiR „Huragan” kusi rabatem, dzięki któremu przedstawicielki płci pięknej za wstęp zapłacą tylko połowę ceny.
W gościnnych progach Miejskiego Domu Kultury panie świętować będą aż 3 dni, od soboty do poniedziałku. Okazją do rozrywki będzie występ kabaretu literackiego MUCHA NIE SIADA, a do wiosennego odświeżenia garderoby skłoni nas Garażówka – bezgotówkowa wymiana ubrań, biżuterii i galanterii. Przypływ endorfin zapewni porcja ruchu na zajęciach jogi i fitnessu. Na pozostałe wydarzenia współorganizatorzy przygotowali specjalne ceny, niższe nawet  o połowę! Będzie można skorzystać z relaksującego masażu (zapisy pod numerem telefonu 501 811 250) lub własnoręcznie przygotować aromatyczną odżywkę do włosów z naturalnych składników. Koszt każdego ze spotkań to jednie 25 zł.
Wisienką na torcie obchodów Dnia Kobiet w MDK będą warsztaty stolarskie przygotowane specjalnie dla kobiet  i przez nie prowadzone. Dziewczyny z kolektywu „Wióry lecą” zdradzą swoje tricki w promocyjnej cenie 60 zł – z okazji święta kobiet MDK pokrywa połowę kosztów warsztatów. Potrzebne sprzęty i materiały będą dostępne na miejscu.
Na wszystkich spotkaniach w MDK w Wołominie nie zabraknie okazji do damskich rozmów przy kawie  i słodkościach. Zapisy na masaż odbywają się wyłącznie telefonicznie,  z kolei osoby chcące uczestniczyć
w warsztatach mogą kupić wejściówki bezpośrednio w MDK oraz przez stronę: www.biletyna.pl – ilość miejsc ograniczona! Pozostała część atrakcji jest bezpłatna i nie wymaga zapisów.
Tegoroczne obchody zakończy kobiecy wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej, który uświetni aktorka teatralna i telewizyjna Justyna Sieńczyłło. Gwiazda odwiedzi Wołomin 22 marca. Podczas spotkania będzie można zrobić zakupy na stoisku
z rękodziełem od „Fabryki Królika” i skosztować wyśmienitej herbaty ze sklepu „Czas na herbatę”. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami! Do wstępu na spotkanie upoważniają bezpłatne wejściówki, które można pobrać w bibliotece.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.